Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2
Boerka’s in de ban
Boerka’s en andere gezichtsbedekkende kleding worden verboden. Politieagenten en rechters mogen geen hoofddoek dragen. Dat staat in het regeerakkoord van CDA en VVD.
Dus dat zo’n Welten zegt mensen in een boerka niet te gaan beboeten? Die man heeft gelijk. Er gaat namelijk geen wet komen die het dragen van een boerka verbiedt. Tenzij artikel één van de grondwet wordt opgeheven. En dat, lieve beeldbuiskinderen met een mening: is not gonna happen.
Tegenwoordig lopen ze open en bloot in de AH. die boerka’s. Niet zij hebben een probleem doch u moet eens met een psychotherapeut aan de gang. Ik biedt mij aan ik kom uit Mocroland.
Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 1
Geen boerkaverbod in dorp zonder boerka’s – Video
Geert Wilders PVV – (Kop)VoddenTaks alsnog in Nederland ???? deel 2
Geert Wilders PVV – (Kop)VoddenTaks alsnog in Nederland ???? deel 1
De allesbedekkende gezichtssluier? De krachtigste uitdrukking van de gedachte dat de openbare ruimte het vrouwelijk wezen niet toebehoort? Waardoor zij die slechts volledig ingepakt mag betreden, opdat het mannelijk wezen niet in verzoeking raakt?
De boerka, gepropageerd door de ultraconservatieve vleugel van de islam? In moslimlanden zelf gehaat en gevreesd door iedereen (m/v) die snakt naar de vrijheden die voor ons zo vanzelfsprekend zijn? Uitgerekend een liberale krant, dacht ik, zou daar op z’n minst zuinigjes over schrijven.
Maar nee. Vorige week wijdde NRC Handelsblad zijn hoofdredactionele commentaar aan de commotie rond de Amsterdamse korpschef Bernard Welten.
De politie heeft wel andere zaken aan het hoofd dan het beboeten van een vrouw in boerka, meldden de korpschefs in hun nieuwjaarsrede.
Vrijheid van godsdienst betekent dat wie vanwege haar geloof in een boerka wil lopen, daar vrij in moet zijn. Een verbod hierop zou inperking van die vrijheid betekenen. Dat willen velen graag geloven. Is dat zo? Is een verbod op het dragen van een boerka niet juist een bescherming van de vrijheid die we hebben?
“Vrouwen zijn baas over hun eigen hoofd en durven mede door dit soort initiatieven meer te experimenteren ”, zegt Fatima Bourri van Speesjaal, die vier jaar geleden het hoofddoek dragen nieuwe stijl introduceerde.
De hoofddoek is nogal wat keren in opspraak geweest. Toen twee jaar geleden de Tweede Kamer zich boog over een verbod op deze religieuze uiting, lanceerde kunstenares Karin de Visser de Nationale Hoofddoekjesdag om aan te tonen dat vrouwen ook uit vrije wil een hoofddoek dragen.
Nederlandse middelbare scholen met een christelijke grondslag willen helemaal geen hoofddoekjesverbod. Dat blijkt uit een rondgang van Metro langs ongeveer twintig van deze scholen. Vorige week ontstond ophef nadat de rechtbank in Haarlem besloot dat het Don Bosco College in Volendam de leerlingen mag verbieden hoofddoekjes te dragen. “Een opmerkelijk maar allesbehalve representatief geval”, zegt Nico Dullemans van de Bond Katholiek Beroeps- en Voortgezet Onderwijs (Bond KBVO).
En ook:
Joden in het allochtonenbankje
De Pers 18.06.2011 De nota van minister Donner, ‘Immigratie, binding, burgerschap’, laat er geen twijfel over bestaan. Een beetje de taal spreken en een baan hebben, dat is niet meer genoeg.
De nota van minister Donner, ‘Immigratie, binding, burgerschap’, laat er geen twijfel over bestaan. Een beetje de taal spreken en een baan hebben, dat is niet meer genoeg. Allochtonen moeten ‘de kernwaarden’ van de Nederlandse rechtsstaat onderschrijven, En dat zijn volgens Donner: vrijheid, verantwoordelijkheid, gelijkwaardigheid, tolerantie en solidariteit.
Ritueel slachten
Het gaat in het debat over onverdoofd slachten niet alleen om dierenwelzijn, maar ook over de rechten van mensen: godsdienstvrijheid is een grondrecht. De Rotterdamse student Youssef el Hachioui had die boodschap bij de fikse stapel handtekeningen die hij Tweede Kamerleden dinsdag aanbood.
En dit ook:
19-06-2011 Steun voor integratienota. Maurice de Hond –> Burka
Bas Heijne: Hollandse waarden – NRC 18.06.2011
Meerderheid Nederlanders steunt nieuw integratiebeleid
Elsevier 19.06.2011 Bovendien steunt 83 procent van de Nederlanders plannen voor een burqaverbod in openbare ruimte. Vooral PVV’ers (99 procent) zijn het eens met dit plan.
Driekwart van de Nederlanders steunt het nieuwe integratiebeleid dat immigranten binnen drie jaar in Nederland moeten inburgeren. Het overgrote deel van kiezers van coalitiepartijen VVD, CDA en PVV zijn het hiermee eens. Ook een groot deel van de achterban van oppositiepartijen schaart zich achter het plan.
Dat blijkt uit het nieuwe kiezersonderzoek van Maurice de Hond. Tweederde van de SP-stemmers en de helft van kiezers van de PvdA, D66 en GroenLinks steunen het nieuwe beleid.
Oplossingen
Van de aanhangers van de PvdA is 73 procent het eens met de kritiek dat de nieuwe integratienota alleen problemen signaleert en geen oplossingen biedt. Van de SP’ers is 69 procent het hiermee eens.
Zie ook:
Integratiebeleid kabinet krijgt brede steun bevolking
AD 19.06.2011 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte.
Driekwart van de Nederlanders steunt het nieuwe kabinetsbeleid dat mensen die naar Nederland komen zich moeten aanpassen aan de Nederlandse samenleving en de waarden ervan. Het overgrote deel van de kiezers van PVV, VVD en CDA is het daarmee eens.
Integratiebeleid kabinet krijgt brede steun bevolking
Trouw 19.06.2011 Het overgrote deel van de kiezers van PVV, VVD en CDA is het daarmee eens, maar ook tweederde van de SP-kiezers en de helft van de kiezers van de PvdA, D66 en GroenLinks.
Dat blijkt vandaag uit kiezersonderzoek van Maurice de Hond. 58 procent is negatief over het Nederlandse integratiebeleid tijdens verschillende kabinetten-Balkenende in de afgelopen tien jaar. 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte.
Steun voor integratiebeleid kabinet
Telegraaf 19.06.2011 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte.
‘Vier op vijf is vóór boerkaverbod’
De Pers 19.06.2011 – Acht van de tien Nederlanders zijn voor een boerkaverbod. Vijftien procent is tegen, blijkt zondag uit een peiling van Maurice de Hond.
Integratiebeleid kabinet krijgt brede steun bevolking
Parool 19.06.2011 58 procent is negatief over het Nederlandse integratiebeleid tijdens verschillende kabinetten-Balkenende in de afgelopen tien jaar. 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte.
Driekwart van de Nederlanders steunt het nieuwe kabinetsbeleid dat mensen die naar Nederland komen zich moeten aanpassen aan de Nederlandse samenleving en de waarden ervan. Het overgrote deel van de kiezers van PVV, VVD en CDA is het daarmee eens.
Acht op tien Nederlanders voor boerkaverbod
NU 19.06.2011 AMSTERDAM – Acht van de tien Nederlanders zijn voor een boerkaverbod. Vijftien procent is tegen, blijkt zondag uit een peiling van Maurice de Hond.
Acht op tien voor boerkaverbod
19.06.2011 Acht van de tien Nederlanders zijn voor een boerkaverbod. Vijftien procent is tegen, blijkt zondag uit een peiling van Maurice de Hond. In de donderdag verschenen integratienota kondigde minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner (CDA) aan een nieuwe poging te zullen doen het verbod in te voeren.
Integratiebeleid kabinet krijgt brede steun bevolking
VK 19.06.2011 Driekwart van de Nederlanders steunt het nieuwe kabinetsbeleid dat mensen die naar Nederland komen zich moeten aanpassen aan de Nederlandse maatschappij. 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte….
Steun voor integratiebeleid kabinet
De Pers 19.06.2011 83 procent steunt de plannen van het huidige kabinet voor een boerkaverbod in de openbare ruimte.
Driekwart van de Nederlanders steunt het nieuwe kabinetsbeleid dat mensen die naar Nederland komen zich moeten aanpassen aan de Nederlandse samenleving en de waarden ervan. Het overgrote deel van de kiezers van PVV, VVD en CDA is het daarmee eens, maar ook tweederde van de SP-kiezers en de helft van de kiezers van de PvdA, D66 en GroenLinks.
Integratienota in regentenstijl
De pers 17.06.2011 Andere maatregelen, zoals een verbod op gezichtsbedekkende kleding en een strenge aanpak van huwelijksdwang werden al door vorige kabinetten overwogen of ingezet.
Blijft de toon over. Ja, de islam komt aan bod, maar dan vooral de ‘zorg’ en ‘onzekerheid’ over de islam.
16.06.2011 Het kabinet neemt afstand van de multiculturele samenleving. Het integratiebeleid gaat op de schop en wordt strenger. Dat schrijft minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner (CDA) in een donderdag verschenen integratienota.
Huwelijksdwang wordt aangepakt en er komt per 1 januari 2013 een burqaverbod. Mensen die door gedrag of kleding hun kansen op de arbeidsmarkt belemmeren, moeten worden aangepakt.
Hij spreekt van een ‘koerswijziging’ waarmee het kabinet ‘afstand neemt van het relativisme dat besloten ligt in het model van de multiculturele samenleving’. De samenleving verandert, ook door de komst van migranten, maar mag ‘niet uitwisselbaar zijn voor welke andere samenleving dan ook’.
Donner: Afscheid van multiculturele samenleving Nederland
Elsevier 16.06.2011 Minister Piet Hein Donner (CDA, Binnenlandse Zaken) wil een radicale wijziging van het Nederlandse integratiebeleid. Zo moet in de toekomst niet de Nederlandse samenleving verantwoordelijk zijn voor integratie, maar de migrant zelf. Een meer verplichtend integratiebeleid is nodig om te voorkomen dat de samenleving uit elkaar groeit. Het integratiebeleid zal niet meer zijn toegesneden op verschillende groepen.
Eerder spraken ook premier Mark Rutte (VVD) en minister van Economische Zaken Maxime Verhagen (CDA) zich al uit tegen de multiculturele samenleving. Rutte noemde dit ‘een begraven experiment’. Lees meer
- Merkel: Multiculturele samenleving is volkomen mislukt
- David Cameron: Multiculturalisme heeft gefaald
- Ook Leterme vindt multiculturele samenleving mislukt
- Lening voor inburgerinscursus
- Probleem-Marokkanen
Multiculti moet wijken voor Hollandse waarden
Donner wil verbod op gelaatsbedekkende kleding in openbare ruimte
NU 16.06.2011 DEN HAAG – De Nederlandse samenleving en de ‘waarden waarop deze berust’ moeten in ons land centraal staan. Dat schrijft minister Piet Hein Donner ( Binnenlandse Zaken) in vervolg op het Regeerakkoord in zijn donderdagavond verschenen Integratienota.
Multiculti moet wijken voor Hollandse waarden
VK 16.06.2011 De Nederlandse samenleving en de ‘waarden waarop deze berust’ moeten in ons land centraal staan. Dat schrijft minister Piet Hein Donner ( Binnenlandse Zaken) in vervolg op het Regeerakkoord in zijn Integratienota.
AD 16.06.2011 De Nederlandse samenleving en de ‘waarden waarop deze berust’ moeten in ons land centraal staan. Dat schrijft minister Piet Hein Donner ( Binnenlandse Zaken) in vervolg op het Regeerakkoord in zijn Integratienota. Zo wordt gelaatsbedekkende …
Kabinet neemt afstand van de multiculturele samenleving
NRC 16.06.2011 Het kabinet neemt afstand van de multiculturele samenleving, het integratiebeleid gaat op de schop en wordt strenger.
Kabinet wil geen multiculti meer
De Pers 16.06.2011 – De Nederlandse samenleving en de ‘waarden waarop deze berust’ moeten in ons land centraal staan. Zo schrijft minister Piet Hein Donner in vervolg op het Regeerakkoord.
De speelgoedwinkel deed het verzoek nadat een klant zou hebben opgemerkt niet geholpen te willen worden door iemand met een hoofddoekje. Het toen 17-jarige meisje werkte toen al bijna een jaar bij de zaak.
Speelgoedzaak berispt voor weigeren hoofddoek
NU 20.04.2011 AMSTERDAM – Een Almelose speelgoedzaak ging de fout in door een meisje met een hoofddoek niet meer in de winkel te laten werken, ordeelt de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Het meisje van Marokkaanse afkomst had geweigerd om haar hoofddoek af te doen. Daarop kreeg ze te horen dat ze niet meer hoefde te komen werken. Onterecht, aldus de CGB.
Speelgoedzaak op vingers getikt om hoofddoek
NU 19.04.2011 UTRECHT – De Commissie Gelijke Behandeling (CGB) heeft een speelgoedzaak uit Almelo op de vingers getikt. Die zou een Marokkaanse werkneemster niet meer hebben ingeroosterd omdat ze weigerde haar hoofddoek af te doen.
School maalt niet om hoofddoekjes
Metro 14.04.2011 Nederlandse middelbare scholen met een christelijke grondslag willen helemaal geen hoofddoekjesverbod • Sterker nog: de hoofddoek op school is helemaal geen issue • Dat blijkt uit een rondgang van Metro langs ongeveer twintig christelijke scholen
‘Hoofddoek had functie in de oertijd’
Spits 11.04.2011 De PvdA Vrouwenorganisatie spreekt zich vandaag in De Pers uit tegen de hoofddoek. De gedachte achter de hoofddoek zou niet bij de partij passen. Voorzitter Keklik Yücel: “Wij kunnen niets maar dan ook niets hebben met mannen of vaders of ooms die meisjes en vrouwen verplicht een hoofddoekje op laten doen.” Dat schrijft De Pers vandaag. LEES VERDER…
‘Hoofddoekje had nut in de oertijd’
De Pers 11.04.2011 De gedachte achter de hoofddoek past niet bij de PvdA en de partij moet meer doen voor vrouwen die zich onder dwang bedekken, vindt de PvdA Vrouwenorganisatie.
‘We wilden laten zien dat je van heel klassiek Nederlandse concepten een Arabische dan wel moslimvertaling kunt geven. Op een ludieke manier. In dat opzicht was El Hema een groot succes. Met een concept creëerden we, door alle media-aandacht, een eigen realiteit die een brug sloeg tussen autochtoon en moslim.’
De Pers 31.03.2011 Een doorzichtige hoofddoek, kan die een eind maken aan de tegenstelling tussen pro- en contra-islamkampen in Nederland?
Baas over eigen hoofd
Spits 28.03.2011 Vandaag is het Nationale Hoofddoekjesdag. Het initiatief werd twee jaar geleden in het leven geroepen als signaal tegen het dreigende verbod. LEES VERDER…
Europees Hof: kruisbeelden in klas toegestaan
Trouw 18.03.2011 STRAATSBURG – De verplichte kruisbeelden op staatsscholen in Italië zijn niet in strijd met de rechten van niet-katholieken. Dat heeft het …
Europees Hof: kruisbeelden in klas toegestaan
VK 18.03.2011 STRAATSBURG – De verplichte kruisbeelden op staatsscholen in Italië zijn niet in strijd met de rechten van niet-katholieken. Dat heeft het ..
Parool 18.03.2011 STRAATSBURG – De verplichte kruisbeelden op staatsscholen in Italië zijn niet in strijd met de rechten van niet-katholieken. Dat heeft het Europees Hof voor de Rechten van de Mens in Straatsburg bepaald.
Als Franse moeder mee op schoolreis? Dan is een hoofddoek verboden
VK 05.03.2011 Buitenland PARIJS – Moeders die met een klas meegaan op schooluitstapjes, mogen daarbij geen hoofddoek dragen. Dat heeft Luc Chatel, de Franse minister van …
Een boerka is meer dan een zwart kleed
Trouw 24.01.2011 Vrouwen hebben honderd jaar gestreden voor gelijke rechten. De boerka voert hen terug naar de rechteloosheid en negatieve moraal.
Het misplaatste respect voor de boerka
Trouw 13.01.2011 We leven in interessante tijden. Als me pakweg drie jaar geleden was voorspeld dat een welbekend avondblad nog eens de boerka zou verdedigen, had ik verbaasd opgekeken.
‘Hoofddoekjes belediging van mannen’ + Video
Telegraaf 12.01.2011 Arend Jan Boekestijn heeft een duidelijke mening over hoofddoekjes. “Hoofddoekjes zijn eigenlijk een belediging van mannen.” Volgens Boekestijn zouden hoofddoekjes betekenen dat mannen hun libido niet onder controle kunnen houden als vrouwen hun schoonheid tonen.
Metro 07.01.2011 Boerka’s zijn al zo oud als de weg naar Rome. En Mekka. Er was een tijd dat we niet over boerka’s praatten. Het was geen probleem. Zeiden ‘ze’. Je kunt op je kop staan maar onder het mom van godsdienst-vrijheid mag je in Nederland vrouwen mishandelen tot de dood erop volgt.
En:
Hoofddoek op bijzondere school
Telegraaf 08.02.2011 Een bijzondere school mag het dragen van een hoofddoek niet verbieden als zij dat in strijd acht met haar grondslag. Dat schrijft het kabinet in antwoord op vragen van de PVV.
School mag hoofddoek niet verbieden
VK 08.02.2011 Binnenland AMSTERDAM – Scholen mogen geen hoofddoekjesverbod invoeren, ook al zijn zij van mening dat hoofddoekjes in strijd zijn met hun identiteit. Dat …
Hoofddoek mag ook op bijzondere school
NU 08.02.2011 DEN HAAG – Een bijzondere school mag het dragen van een hoofddoek niet verbieden als zij dat in strijd acht met haar grondslag. Dat schrijft het kabinet in antwoord op vragen van de PVV
School mag hoofddoek niet verbieden
08.02.2011 Scholen mogen geen hoofddoekjesverbod invoeren, ook al zijn zij van mening dat hoofddoekjes in strijd zijn met hun identiteit. Dat hebben minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner (CDA) en minister van Onderwijs Marja van Bijsterveldt (CDA) dinsdag laten weten in antwoord op Kamervragen van de PVV.
“De vrijheid van onderwijs betreft primair het geven van onderwijs”, schrijven Donner en Van Bijsterveldt. Bijzondere scholen, zoals christelijke of katholieke, mogen wel eisen stellen, maar alleen als dat nodig is ‘voor de verwezenlijking van hun grondslag’. Ook moet sprake zijn van een ‘consistent beleid’.
Scholen mogen eisen stellen aan hoofddoekjes
Telegraaf 25.01.2011 Scholen mogen eisen stellen aan de wijze waarop meisjes hun hoofddoek dragen. Het is voor een goede communicatie tussen leraren en leerlingen belangrijk dat de gezichtsuitdrukkingen van scholieren goed te zien zijn.
‘Eisen aan dragen hoofddoek mag’
Telegraaf 25.01.2011 Scholen mogen eisen stellen aan de manier waarop leerlingen hun hoofddoek dragen. Dat blijkt uit een uitspraak die de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) dinsdag heeft gedaan. De uitspraak gaat over het Gerrit Rietveld College in Utrecht. Dat stelde met ingang van dit schooljaar nieuwe kledingregels in.
Moslima’s in ongelijk gesteld
Spits 25.01.2011 Het Gerrit Rietveld College in Utrecht heeft een zaak gewonnen tegen opstandige islamitische leerlingen. Deze weigerden een kledingvoorschrift van de school op te volgen dat de leerlingen verplicht tenminste 90 procent van het gezicht vrij te laten. De Commissie Gelijke Behandeling stelt de school in het gelijk. LEES VERDER…
De Pers 25.01.2011 Scholen mogen eisen stellen aan de manier waarop leerlingen hun hoofddoek dragen. Dat blijkt uit een uitspraak die de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) dinsdag heeft gedaan. De uitspraak gaat over het Gerrit Rietveld College in Utrecht. Dat stelde met ingang van dit schooljaar nieuwe kledingregels in.
De uitspraak gaat over het Gerrit Rietveld College in Utrecht. Dat stelde met ingang van dit schooljaar nieuwe kledingregels in. Die houden onder meer in dat moslima’s wel een hoofddoek mogen dragen, maar dat die 90 procent van het gezicht moet vrijlaten.
‘School mag eisen stellen aan hoofddoek’
NU 25.01.2011 Scholen mogen eisen stellen aan de manier waarop leerlingen hun hoofddoek dragen. Dat blijkt uit een uitspraak die de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) dinsdag heeft gedaan.
En verder:
Hoofddoekverbod school Volendam blijft – Video
15-jarige moslima naar rechter om hoofddoekverbod – Video
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam Video
Hoofddoekverbod Volendamse school onbeslist video
Hoofddoekje in de hoofdrol
Spits 29.03.2011 Licht gespannen kijkt Imane Mahssan uit Volendam voor zich uit. De scholiere zit veilig tussen haar vader en advocaat voor de kantonrechter in Zaandam. LEES VERDER…
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam
Trouw 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. De rechter deed maandagmiddag na de behandeling van de zaak nog geen uitspraak. Ook heeft hij niet gezegd wanneer hij precies vonnis wijst.
Telegraaf 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. De rechter deed maandagmiddag na de behandeling van de zaak nog geen uitspraak. Ook heeft hij niet gezegd wanneer hij precies vonnis wijst.
Rechter vonnist niet over hoofddoek
Spits 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. LEES VERDER…
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam
Metro 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. De rechter deed maandagmiddag na de behandeling van de zaak nog geen uitspraak. Ook heeft hij niet gezegd wanneer hij precies vonnis wijst.
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam
De pers 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. De rechter deed maandagmiddag na de behandeling van de zaak nog geen uitspraak. Ook heeft hij niet gezegd wanneer hij precies vonnis wijst.
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam
NU 28.03.2011 ZAANDAM – De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen.
Nog geen uitspraak hoofddoekverbod Volendam
De pers 28.03.2011 De kantonrechter in Zaandam buigt zich de komende tijd over de vraag of het Don Bosco College in Volendam een leerlinge terecht heeft verboden op school een hoofddoek te dragen. De rechter deed maandagmiddag na de behandeling van de zaak nog geen uitspraak. Ook heeft hij niet gezegd wanneer hij precies vonnis wijst.
Leerlinge naar rechter om verbod hoofddoek
AD 03.03.2011 VOLENDAM – De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco College in Volendam. Dit heeft een woordvoerder van het Bureau Discriminatiezaken …
Leerlinge naar rechter om verbod hoofddoek
VK 03.03.2011 Nieuws VOLENDAM – De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco …
- Lees ook School mag hoofddoek niet verbieden – 08/02/11
- Lees ook De Provincie Kiest – Hoofddoekjes in Noord-Holland – 18/02/11
Leerlinge naar rechter om verbod hoofddoek
Trouw 03.03.2011 VOLENDAM – De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco ..
Telegraaf 03.03.2011 De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco College in Volendam. Dit heeft een woordvoerder van het Bureau Discriminatiezaken Zaanstreek/Waterland donderdag gezegd.
Leerlinge naar rechter om verbod hoofddoek
De Pers 03.03.2011 De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco College in Volendam. Dit heeft een woordvoerder van het Bureau Discriminatiezaken Zaanstreek/Waterland donderdag gezegd.
Leerlinge naar rechter om verbod hoofddoek
NU 03.03.2011 VOLENDAM – De 15-jarige Imane Mahssan stapt naar de rechter om af te dwingen dat ze voortaan met een hoofddoek de klas in mag bij het Don Bosco College in Volendam.
Ouders naar rechter om hoofddoekverbod op school
Trouw 25.01.2011 De ouders van een islamitische leerlinge van het Don Bosco College in Volendam stappen naar de rechter om het hoofddoekverbod dat de school handhaaft. Dat zei de vader van het meisje dinsdagavond in het televisieprogramma Uitgesproken EO.
Ouders stappen naar rechter om hoofddoekverbod
NU 25.01.2011 AMSTERDAM – De ouders van een islamitische leerlinge van het Don Bosco College in Volendam stappen naar de rechter om het hoofddoekverbod dat de school handhaaft. Dat zou in strijd zijn met de katholieke identiteit van de school.
Uitgesproken EO Video
EO 25.01.2011 De 14-jarige Imane mag haar hoofddoek niet langer dragen op het Volendamse Don Bosco College omdat dit volgens het bestuur niet strookt met de katholieke identiteit van de school.
Ouders hoofddoekmeisje stappen naar de rechter
EO 25.01.2011 De ouders van de 14-jarige Imane Mahssan stappen naar de rechter. Het Don Bosco College in Volendam verbiedt hun dochter nog langer een hoofddoek te dragen omdat het in strijd zou zijn met de katholieke identiteit van de school. Het schoolbestuur dreigt Imane zelfs helemaal van school te verwijderen als ze haar hoofddoek blijft dragen.
Ouders naar rechter om hoofddoekverbod op school
25.01.2011 De ouders van een islamitische leerlinge van een Volendamse school stappen naar de rechter om het hoofddoekverbod op de school. Dat zei de vader van het meisje.
School houdt hoofddoekverbod
Spits 20.01.2011 Het Don Bosco College in Volendam handhaaft een verbod op het dragen van hoofddoekjes, ondanks een uitspraak van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Dat hebben de rector van de school en het bestuur van de stichting Katholiek Onderwijs Volendam (SKOV) vandaag besloten. LEES VERDER…
School houdt vast aan verbod op hoofddoekjes
AD 19.01.2011 VOLENDAM – Het Don Bosco College in Volendam handhaaft een verbod op het dragen van hoofddoekjes, ondanks een uitspraak van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Dat hebben de rector van de school en het bestuur van de stichting Katholiek …
School Volendam zal geen hoofddoekjes toestaan
Elsevier 19.01.2011 De katholieke middelbare school het Don Bosco College zal geen leerlingen die een hoofddoek dragen, toestaan. Dat heeft de rector van de school samen met het schoolbestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Volendam (SKOV) woensdagavond besloten
Zie ook:
School houdt vast aan verbod op hoofddoekjes
Telegraaf 19.01.2011 Het Don Bosco College in Volendam handhaaft een verbod op het dragen van hoofddoekjes, ondanks een uitspraak van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Dat hebben de rector van de school en het bestuur van de stichting Katholiek Onderwijs Volendam (SKOV) woensdag besloten, zo lieten zij weten.
School houdt vast aan verbod op hoofddoekjes
VK 19.01.2011 VOLENDAM – Het Don Bosco College in Volendam handhaaft een verbod op het dragen van hoofddoekjes, ondanks een uitspraak van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Dat hebben de rector van de school en het bestuur van de stichting Katholiek Onderwijs Volendam (SKOV) woensdag besloten, zo lieten zij weten.
School blijft bij verbod hoofddoekjes
De Pers 19.01.2011 Het Don Bosco College in Volendam handhaaft een verbod op het dragen van hoofddoekjes, ondanks een uitspraak van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB).
Middelbare school Volendam blijft hoofddoeken weigeren
Elsevier 11.01.2011 Op het Don Bosco College in Volendam worden nog steeds leerlingen met hoofddoeken geweigerd. De Commissie Gelijke Behandeling (CGB) oordeelde dat de school discrimineert met het hoofddoekvevbod, maar de school bezint zich nog op deze uitspraak. Op 20 januari neemt de school een beslissing, meldt Het Parool. Schooldirecteur Gerard Dekkers vindt het oordeel van de CGB vreemd.
Zie ook:
Parool 11.01.2011 Het Don Bosco College in Volendam (op achtergrond) stelde begin dit schooljaar, het moment dat Imane Massan met hoofddoek op school kwam, dat alle hoofddeksels verboden waren. Volgens de CGB was hierbij niet duidelijk dat dit verbod te maken had met het katholieke karakter van de school. Foto ANP
Hoofddoekjes blijven vooralsnog verboden op het Don Bosco College in Volendam. De school beraadt zich tot donderdag 20 januari over het oordeel van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB).
De commissie stelt dat de school discrimineert de school op grond van godsdienst, omdat het hoofddoekverbod verkeerd is onderbouwd. Rector Gerard Dekkers denkt daar anders over. ”Op een islamitische school weigeren ze vrouwen zonder hoofddoek. En op een katholieke school als het Don Bosco moeten we leerlingen met hoofdbedekking wel toelaten?”
Spits 11.01.2011 Op het Don Bosco College in Volendam blijven hoofddoekjes vooralsnog verboden. De school beraadt zich tot donderdag 20 januari over het oordeel van de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Die stelt dat de school discrimineert op basis van godsdienst.
NU 10.01.2011 Het hoofddoekverbod op het Volendamse Don Bosco College blijft voorlopig van kracht. De schoolleiding neemt tot 20 januari de tijd om zich te beraden op het oordeel van het College Gelijke Behandeling.
School mag hoofddoek meisje niet weigeren
AD 07.01.2011 UTRECHT – Een katholieke middelbare school in Volendam heeft zich schuldig gemaakt aan verboden onderscheid op grond van godsdienst. Dat heeft de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) vandaag geoordeeld. De school verbood een islamitische …
Telegraaf 07.01.2011 Volgens de commissie moeten leerlingen in principe de vrijheid hebben om een hoofddoek, keppeltje of kruisje te dragen. Bijzondere scholen kunnen dat bij wijze van uitzondering wel verbieden, maar dan moeten ze aantonen dat zo’n verbod nodig is om de eigen identiteit te waarborgen. De onderwijsinstelling moet bovendien consequent zijn. De middelbare school in Volendam voldeed niet aan deze voorwaarden.
‘School mag moslima met hoofddoek niet weigeren’
Elsevier 07.01.2011 Een katholieke middelbare school in Volendam heeft zich volgens de Commissie Gelijke Behandeling schuldig gemaakt aan ‘verboden onderscheid op grond van godsdienst’. Een moslima met een hoofddoekje werd apart gezet.
De Commissie Gelijke Behandeling (CGB) heeft de school vrijdag veroordeeld. De school wilde een islamitische leerling verbieden een hoofddoek te dragen.
‘De school heeft daarbij uitdrukkelijk aangegeven dat het hier een uitzondering betrof voor jonge vluchtelingen, voor wie veiligheid en geborgenheid noodzakelijk is. Er is dan ook geen sprake van discriminatie. Omdat niet duidelijk is of de school in de toekomst alsnog hoofddoeken gaat verbieden, kan de CGB over de toekomstige situatie geen oordeel geven,’ aldus de commissie.
In eerdere gevallen kon de zogeheten uitzonderingsregel wel worden toegepast. Scholen mochten toen dus wel iemand met een hoofddoek weigeren.
Boerka’s in de ban
Boerka’s en andere gezichtsbedekkende kleding worden verboden. Politieagenten en rechters mogen geen hoofddoek dragen. Dat staat in het regeerakkoord van CDA en VVD.
School mag geen hoofddoekverbod hebben
Spits 07.01.2011 Een katholieke middelbare school in Volendam heeft zich schuldig gemaakt aan verboden onderscheid op grond van godsdienst. Dat heeft de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) vandaag geoordeeld. De school verbood een islamitische leerlinge een hoofddoek te dragen. LEES VERDER…
School op vingers getikt om hoofddoekverbod
NU 07.01.2011 UTRECHT – Een katholieke middelbare school in Volendam heeft zich schuldig gemaakt aan verboden onderscheid op grond van godsdienst. De school verbood een islamitische leerlinge een hoofddoek te dragen.
De Pers 07.01.2011 Een katholieke middelbare school in Volendam heeft zich schuldig gemaakt aan verboden onderscheid op grond van godsdienst. Dat heeft de Commissie Gelijke Behandeling (CGB) vrijdag geoordeeld. De school verbood een islamitische leerlinge een hoofddoek te dragen.
Het meisje was dit schooljaar een hoofddoek gaan dragen. Ze mocht toen van de school de lessen niet meer bijwonen en moest haar schoolwerk in een aparte ruimte bijhouden. Als ze haar hoofddoek zou blijven dragen, moest ze zelfs helemaal van school. Haar vader stapte vervolgens naar de CGB. De middelbare school in Volendam voldeed niet aan deze voorwaarden. Zo zei de school aanvankelijk dat het meisje geen hoofddoek mocht dragen, omdat petjes en mutsen ook niet zijn toegestaan. Pas later beriep de onderwijsinstelling zich op haar katholieke identiteit.
19 reacties
Sorry, the comment form is closed at this time.
-
Archief
- augustus 2022 (1)
- juli 2022 (9)
- juni 2022 (9)
- mei 2022 (7)
- april 2022 (7)
- maart 2022 (6)
- februari 2022 (10)
- januari 2022 (19)
- december 2021 (28)
- november 2021 (33)
- oktober 2021 (30)
- september 2021 (35)
-
Categorieën
- 1e kamer
- 2e kamer
- 2e kamerverkiezingen 17 maart 2021
- 2e kamerverkiezingen 2017
- 2e kamerverkiezingen 2021
- 50 plus
- 50plus
- 8 December-strafproces
- 911
- Aalsmeer
- Aalsmeers Collectief
- aanbesteding
- aangifte
- aanslag
- aardbevingen
- aardgaswinning
- Abdul Nasser Qirdash
- Abdulkadir Geylani-moskee
- Abou Soumayyah
- Abu Muhsin al-Masri
- Adel Abdul Mahdi
- Adviescollege Stikstofproblematiek
- Advocaat Michael Ruperti
- afdrachtregeling
- affaire-Spies
- afganistan
- afsplitspartijen
- Ahmad al-Hazimi
- Ahmaud Arbery
- Ahmed Aboutaleb
- AirFrance-KLM
- aivd
- AKP
- Al-Holkamp
- Al-Qa'ida
- Alami abu Hamza
- Aleksej Navalny
- aleppo
- Alexander Pechtold
- Alexandra van Huffelen
- Alfons Leerkes
- alt-rightbeweging
- Amendement
- amsterdam
- Amsterdam Museum
- Ancilla Tilia van de Leest
- Anders Breivik
- André Postema PvdA
- Andreas Bakir
- Andrei Ivanovitsj Burlaka
- Ank Bijleveld
- Anna Zeven
- Annabel Nanninga
- Anne Lok
- Anne-Wil Duthler
- Anne-Wil Duthler VVD
- Anneke van der Veer
- Annemarie Jorritsma
- Annemarie Jorritsma vvd
- anti-semitisme
- antisemitisme
- Arbitrageprocedure
- Armeense genocide
- Armenië
- Arnoud van Doorn
- As-Soennah moskee
- asielzoekers
- ataturk
- Australian Liberty Alliance
- Australië
- australie
- awp
- Aysel Erbudak
- Agaath Cleyndert
- Igor Girkin
- Baarle-Nassau
- Balk
- Balkenende-norm
- balkenendenorm
- Bananenschil bonus
- Bart de Liefde
- Bas Filippini
- Bashar al-Assad
- basiliek Notre-Dame
- BBB
- bedreiging
- beeldenstorm
- begroting
- begroting 2016
- begroting 2017
- begroting 2018
- begroting 2019
- begroting 2020
- belangenverstrengeling
- Belastingdienst
- Bellingcat
- Benjamin Smith
- Bert Kannegieter
- Bert van der Roest
- Besmaya
- bestuurscrisis
- Beugen
- bevingen
- bezuinigingen
- BIJ1
- bivakmutsen
- Björn Lugthart
- Bloemendaal
- BoerBurgerBeweging
- boerka
- boerkaverbod
- bombardement
- bonnetjes-affaire
- Bonus
- Boris Johnson
- borsele
- Boudewijn van Eijck
- bouwsector
- Bram Heijstek
- brexit
- Brexit-uitstel
- Brunssum
- BUK
- burgemeester
- Burgemeester Stefan Huisman VVD
- burgemeester Ahmed Aboutaleb
- burnpits
- business case Fraude
- BYD
- Camiel Eurlings
- Carin Gaemers
- cartoon
- cartoonwedstrijd
- cassatie
- cbs
- CDA
- CDJA
- Centcom
- Ceo Benjamin Smith
- Chan Santokhi
- Charlie Hebdo
- China
- chloorgas
- Chora-vallei
- Chris Aalberts
- Clemens Meerts
- Climate Adaptation Summit
- co2
- CO2-neutraal
- coalitie
- Code Oranje
- college van bestuur van de Limburgse vmbo-scholen
- Combined Air Operations Centre
- Commissie BOS
- commissie bosman
- Commissie Remkes
- commissie Sorgdrager
- commissie Toekomst zorg thuiswonende ouderen
- commissie-Donner
- commissie-Hordijk
- commissie-Noorman-Den Uyl
- Commissie-Oosting
- Commissie-Stiekem
- commissie-Van Dam
- Communistisch Platform
- corona
- coronavirus
- Corrie van Brenk
- corruptie
- coup
- cpb
- cpn
- crisis
- CU
- CU-SGP
- Cultuurpaleis
- CvK
- D66
- Daan Prevoo
- Damascus
- Daniël van der Stoep
- daniel van der stoep
- de afrekening
- De Feestpartij
- De Fryske Marren
- De gouden eeuw
- debat
- decembermoorden
- delfzijl
- demonstratie
- Denk
- Denk NL
- derde dinsdag
- derde dinsdag september
- Derek Chauvin
- desi bouterse
- DFP
- diaspora
- diasporabelasting
- Dick Schoof
- dijkgraaf
- dijkgraaf Michiel van Haersma Buma
- dijkgraaf van Delfland Michiel van Haersma Buma
- Dinkelland
- Dion Gaus
- Dion Graus
- Dion Graus PVV
- directeur Sjaak Wijma
- directeur van de integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Dirk Scheringa
- Dividentbelasting
- Diyanet
- Don Bijl
- Donald Trump
- Donetsk
- doodsbedreiging
- Douma
- Douwe Jan Elzinga
- DPK
- dreiging
- dualisme
- economie
- Edgar Mulder PVV
- eemshaven
- Eeuwit Klink
- EHRM
- El Alami Amaouch
- Ellen Verkoelen
- Elze Boshart
- Emil Smeding
- Emil Smeding PVV
- emile roemer sp
- ENCO
- Erbil
- Erdogan
- Eric Wiebes
- Eritrea
- etnisch profileren
- EU
- euro
- europa
- Europees Hof voor de Rechten van de Mens
- europees parlement
- europese parlement
- Eva van Esch
- Evacueer Moria
- extreem rechts
- Extreem-rechts
- Fanida Kadra
- Farid Arzarkan
- Farid Azarkan
- Farshad Bashir
- Fawaz Jneid
- Felix Rottenberg
- Femke Halsema
- Femke Merel van Kooten
- Femke Merel Van Kooten-Arissen
- Ferdinand Grapperhaus
- Fethullah Gülen
- fitna
- Flitsenquête
- Follow the Money
- Fons Hertog VVD
- formatie
- Fort Zeelandia
- Forum voor Democratie
- fractievoorzitter Farid Azarkan
- frankrijk
- Frans Hoynck
- Frans Timmermans
- Frans Weekers
- fraude
- fraudesignaleringssysteem
- fred teeven vvd
- Fred van der Spek
- Freek Jansen
- FSB
- FSV
- fusie
- FvD
- Fyra
- GasTerra
- Gaswinning
- Gazprom
- gebiedsverbod
- gedragscode
- geert dales
- Geert Dales 50 plus
- geert wilders
- geert wilders pvv
- gekozen burgemeester
- geloofwaardig
- geloofwaardigheid
- gemeenteraad
- gemeenteraadsverkiezingen 2018
- gemeenteraadsverkiezingen 21.03.2018
- genocide
- George Floyd
- George Pell
- Ger Koopmans
- Gerald Schotman
- Gerard Blankestijn
- Gideon van Meijeren
- gifgasaanvallen
- Gillmore Hoefdraad
- Ginaf
- GO
- Gorinchem
- Greco
- Griekenland
- grijze wolf
- grijze wolven
- groenlinks
- Groep de Mos
- Groep Otten
- groepsbelediging
- grondwet
- Groningen
- ground zero
- Haarlemmermeer
- haatimam
- haatzaaien
- Halbe Zijlstra
- Han ten Broeke VVD
- handelsverdrag
- Hans Middendorp
- Hans van Hooft
- Hans Vijlbrief
- Harry Mens
- Harry van Bommel
- Hashem Abedi
- Hawija
- Hazimi’s
- Hendrik Jan Biemond
- Henk Bleker
- henk kamp
- henk krol
- Henk Krol
- Henk Otten
- Henry Keizer VVD
- Hero Brinkman
- hilbrand nawijn
- Hilde Palland
- Hoge Raad
- holocaust
- homo
- homohaat
- homohuwelijk
- hoofddoek
- hoogheemraadschap van Delfland
- Hugo Borst
- Huib van Vliet
- Huib van Vliet VVD
- huur
- Huurdersheffing
- huurverhoging
- huurwet
- Ibrahim Issaoui
- Idlib
- Igor Girkin
- IJssel- en Vechtstreek
- ijsselmeer
- Ik ga leven
- illegalen
- Imam El Alami Amaouch
- imam Ismail Abou Soumayyah
- ing
- inkomstenbelasting
- Instituut Mijnbouwschade Groningen
- integraalhelmen
- integriteit
- integriteitsaffaires
- Integriteitscommissie
- integriteitsonderzoek
- Integriteitstoets
- Integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Internationaal Strafhof
- Irak
- iran
- Irish Backstop
- Irvin Kanhai
- is
- IS-kinderen
- Isabelle Diks
- isis
- islam
- Ivo Opstelten
- JA21
- Jaap Uijlenbroek
- Jaap Uijlenbroek
- jaarrekening
- Jacques Monasch
- Jacques Tichelaar
- Jalalabad
- Jan Hoekema
- Jan Hoekema D66
- Jan Nagel
- Jan van Cranenbroek
- Jan van der Grinten
- jan van zanen
- Jan Zoetebier
- Jan Zoetelief
- Janaid L.
- Jannie Visscher
- Jaron Tichelaar
- Jean-Paul Gebben
- Jehovah’s getuigen
- Jeroen de Vries
- Jesse Klaver
- JFvD
- jihadsympathisanten
- JIT
- Jo Palmen
- joden
- jodenvervolging
- Johan Maurits van Nassau Siegen
- Johan Meijer
- Johan Remkes VVD
- Johan Vlemmix
- Joint Investigation Team
- Jolisa Brouwer
- Jong
- jongerenorganisatie JFVD
- joost eerdmans
- Joost Lagendijk
- Joram van Klaveren
- Jos de Graaf
- Jos Heijmans
- Jos Silvis
- Jos van Rey
- jos wienen cda
- journalist Roel Janssen
- jovd
- Justitieel Complex Schiphol
- Kajsa Ollongren
- Kamerlid Van der Lee
- Kamerlid Wybren van Haga VVD
- kandidatenlijst
- kapitalisme
- karen gerbrands
- kartelvorming
- Kees van der Staaij
- Keolis
- Keolis-ceo Frank Janssen
- kerncentrale
- kernenergie
- Kevin van Eikeren
- Kevin van Eikeren PvdA
- kinderopvangtoeslag
- kinderopvangtoeslagaffaire
- kinderpardon
- Klaas Dijkhoff VVD
- klimaat
- Klimaatactivisten
- Klimaatakkoord
- klimaatakkoord Parijs
- klimaatdoelen
- klimaatmars
- klm
- koerden
- Koert Westerman
- koopkracht
- kort geding
- koude oorlog
- Krijgsraad van Suriname
- kruistochten
- Kunduz
- kvp
- Lale Gül
- Langetermijnbegroting.
- Léonie Sazias
- Leonid Chartsjenko
- Leonid Ghartsjenko
- Leonid Kharchenko
- LHK
- LHN
- Liane den Haan
- Liesbeth Zegveld
- Lijst Henk Krol
- lijsttrekker
- lijsttrekker Jaron Tichelaar
- limburg
- links
- links verbond
- lobby
- lobbycultuur
- Loek Hermans
- Loek Hermans VVD
- Loek Winter
- Loes Mulder
- loppersum
- Maaike van Tuyll van Serooskerken
- Maarten van Leeuwen
- maasvlakte
- Maasziekenhuis Pantein
- Madeleine van Toorenburg
- Malaysia Airlines
- Manon Leijten
- Marcelis Boereboom
- Marco Kroon
- Marco Out
- Marianne Thieme
- Marianne Thieme PvdD
- Mark Harbers
- Mark Harbers VVD
- Mark rutte
- marktwerking
- Marleen Barth
- marleen barth pvda
- marokkaan
- marokkanen
- Martin van Rijn
- Martin van Rooijen
- Matt Hancock
- maurice de hond
- Maurits von Martels CDA
- Meavita
- menno snel
- Menno Snel D66
- Mensenrechten
- Mesut Özil
- Metin Çelik
- mh17
- MH17-proces
- MH17-ramp
- MH17-tribunaal
- MHP
- Michael Heemels
- Michiel van Haersma Buma
- Mike Pompeo
- miljoenennota 2016
- miljoenennota 2017
- Miljoenennota 2018
- miljoenennota 2019
- miljoenennota 2020
- miljoenennota 2021
- minder
- minder Marokkanen-proces.
- Minister Ank Bijleveld
- Minister Bijleveld
- minister Buitenlandse zaken
- Minister Ferd Grapperhaus
- minister Van der Steur
- minister Wopke Hoekstra
- Minneapolis
- MINUSMA
- misbruik
- missie
- Mohamed Keskin
- Mohsen Fakhrizadeh
- monsterverbond
- moskee
- moslim
- moslimban
- Mosul
- Moszkowicz
- mr. Biemond
- Muslimban
- Mustafa Amhaouch
- Mustafa Kemal
- nabeschouwingen
- Nagorno-Karabach
- naheffing
- Nashville Statement
- Natalie Righton
- Nationale Holocaust Herdenking
- Natura 2000-gebieden
- navalny
- NAVO-missie Resolute Support
- NCTV
- Nederland
- nederlandse missie
- NEVENFUNCTIES
- neveninkomsten
- new york
- Nexit
- Nice
- NIDA
- Nieuwe Wegen
- nijmegen
- nikab
- No Deal Brexit
- noodwet
- Norbert Klein
- Nord Stream 2
- Notre-Dame-kerk
- novitsjok
- NS
- NSP
- nucleaire energie
- NZA
- OBP
- Oekraïne
- Olaf Kemerink
- Olaf Storms
- Oldenzaal
- Oleg Poelatov
- Onafhankelijk Liberaal
- Onafhankelijke Burgerpartij
- onderhandelingen
- onderzoek
- ongeloofwaardig
- ongeloofwaardigheid
- Onze Lieve Vrouw basiliek
- Oorlog in Afghanistan
- oostenrijk
- Oosterhout
- opcw
- openbaar vervoer
- Oprecht
- Orthodox protestantse kerk
- Ottomaanse Rijk
- ouderenbond Anbo
- ouderenzorg
- overheidsgebouwen
- Parijs
- parlementaire enquête
- parlementaire enquêtecommissie
- Parlementaire ondervraging
- Parlementaire ondervragingscommissie Kinderopvangtoeslag
- Partij van de eenheid
- Partij van de Toekomst
- partij voor de dieren
- Partij voor de Toekomst
- partijcultuur
- partijvoorzitter
- Paul Depla PvdA
- Paul Frentrop
- peiling
- peiling 11.12.2016
- peiling 14.02.2016
- penningmeester
- personeelstekort
- perzische golf
- Peter Plasman
- Peter Rehwinkel
- Peter Tielemans
- Peter van Dijk
- Peter van Dijk PVV
- Peter Zevenbergen
- petitie
- Piet de Jong
- Pieter Bogaardt
- Pieter Elbers
- Pieter Lakeman
- Pim Fortuyn
- pkk
- Poelatov
- Poetin
- POK
- polarisatie.
- politiek
- Politieke Integriteitsindex
- populisme
- PPR
- premier
- president Bashar al-Assad
- President Tayyip Recep Erdogan
- prinsjesdag
- Prinsjesdag 15.09.2020
- Prinsjesdag 2017
- privatisering
- PrivaZorg
- ProRail
- protest
- provinciale staten Brabant
- Provinciale staten Flevoland
- provinciale staten Gelderland
- Provinciale Staten Limburg
- Provinciale staten Overijsel
- Provinciale Staten Zeeland
- Provinciale voorzitters
- Provinciale voorzitters 50plus
- provincie drente
- PSP
- PvdA
- PvdA 75 jaar
- PvdD
- PvdE
- PvdT
- PVV
- Qassem Soleimani
- Raad van Europa
- raadslid
- Rachid Guernaoui
- racisme
- Ralph Hamers
- Raymond Knops
- rechts-extremisme
- rechtzaak
- Reda N.
- referendum
- regeerakkoord
- reiskosten
- Renkum
- repatriëren
- richard de mos
- rijswijk
- Rob Jetten
- Robert Baljeu
- Robert Gielisse
- Robert van Gemeren
- Robin de Rooij
- Roel Praagman
- Roelof van Laar
- Rolf Zincken
- Ron Meyer
- Ronald van Raak SP
- Ronnie Brunswijk
- rotterdam
- Rusland
- russische geheime dienst
- Rutte 2
- Rutte 3
- Rutte 4
- Ruud Koornstra
- ruud lubbers
- ruud lubbers cda
- Ruud van der Velden
- Sabine ten Doesschate
- Sahel
- salafisten
- samenwerking
- Samuel Jong
- Samuel Paty
- sarin
- Sébas Diekstra
- schaliegas
- scheefhuur
- scheefhuurder
- scheefhuurders
- scheefwonen
- schijnconstructie
- Schilderswijk
- Sebastiaan Wolswinkel
- Selçuk Öztürk
- Selcuk Ozturk
- Sergei Doebinski
- Sergei Maksimishin
- Sergej Doebinski
- Sergej Skripal
- Sergey Dubinsky
- Servie Hölzken
- sgp
- Sharon Gesthuisen
- Sharon Gesthuizen
- Shell
- side letter
- Sigrid Kaag
- sinterklaas
- slavernij
- Slotervaart ziekenhuis
- slotervaartziekenhuis
- Sophie in ’t Veld
- Sophie in ’t Veld D66
- sp
- SP
- spionage
- Splinter
- splinterpartij
- Splinterpartijen
- spuiforum
- Spuiplein
- staatssecretaris
- Staatssecretaris Broekers-Knol VVD
- Staatssecretaris Eric Wiebes
- Staatssecretaris Hans Vijlbrief
- Staatssecretaris Menno Snel
- Staatssecretaris Menno Snel D66
- staatssecretaris Mona Keijzer
- Staatssecretaris Raymond Knops CDA
- staatssecretaris Van Huffelen
- Staatssecretaris Wilma Mansveld
- Staatstoezicht op de Mijnen
- Stand van de zorg
- Stef Blok
- Stef Blok VVD
- Stefan Huisman
- Stephen Barclay
- Stichting Reclaimed Voices
- Stichting Vormingsactiviteiten Oost-Europa
- Stichtse Vecht
- stikstof
- stikstofregels
- stikstofuitstoot
- strafvervolging
- Suhayb Salam
- Super Saturday
- suriname
- Sylvana Simons
- Syrië
- Syriëgangers
- syrie
- takfir
- taliban
- Tamara van Ark
- Tanya Hoogwerf
- Tayyip Recep Erdogan
- Teeven-deal
- Terneuzen
- terreur
- terreurdreiging
- terrorisme
- Theo Hiddema
- Theresa May
- Thierry Aartsen
- Thierry Aartsen VVD
- Thierry Baudet
- thom de graaf d66
- TICS
- toeslagen
- toeslagenaffaire
- toeslagenstelsel
- Toine Beukering
- Tom van der Lee
- TONL
- topambtenaar Boereboom
- Topinkomen
- topinkomens
- topman Pieter Elbers
- transitieperiode
- transvaalwijk
- Trots op NL
- Tunahan Kuzu
- turkije
- tweede kamer
- Tweede Kamerlid Zihni Özdil
- uber
- Uncategorized
- UNHCR
- uranium
- Urgenda
- Urgenda-vonnis
- uruzgan
- utrecht
- VDL
- veiligheid
- venlo
- Verantwoordingsdag 2018
- Verantwoordingsdag 2019
- verblijfskostenvergoeding
- verhuurdersheffing
- verkiezingen
- verkiezingen 2017
- verkiezingen 2021
- verkiezingsprogramma 2021-2025
- Verpleeghuis
- Versplintering
- vertrekovereenkomst
- vertrouwen
- Vertrouwen in de toekomst
- vervolging
- verzekeringsfraude
- verzelfstandiging
- verzetszaak
- Vincent Bosch PVV
- VK
- vluchtelingen
- VNL
- VOC
- VOE
- voedselterroristen
- Voerendaal
- Vogelaarswijken
- Vogelaarwijk
- VOLT
- voorjaarsnota
- voorjaarsnota 2020
- vpro
- vredesakkoord
- Vrij en Sociaal Nederland
- vrijheid van meningsuiting
- Vrijzinnige Partij nederland
- VSN
- VVD
- VVD-CDA-D66
- VVD-CDA-D66-ChristenUnie VVD-CDA-D66-ChristenUnie
- VVD-PvdA
- wachtgeld
- wachtlijst
- Wassila Hachchi
- Weert
- weigerambtenaar
- wereldbank
- werkgroep Van Oosten
- Wet gedeeltelijk verbod gezichtsbedekkende kleding
- wet normering topinkomens
- Wet Normering Topinkomens
- wethouder
- wethouder Geert Post SGP
- Wikipedia
- Wil Houben
- wilders 1
- Willem Aantjes
- Willem Engel
- William Moorlag
- Willie Dille PVV
- Wim Pijl
- Wim Pijl CU-SGP
- Wim van der Leegte VDL
- Wim van der P.
- Winnie Sorgdrager
- Winstuitkering
- witwasaffaire
- witwassen
- wnt
- wo2
- woningwet
- Wopke Hoekstra
- Wouter Bos
- WTC
- Wybren van Haga
- Yanick Chevalier
- Yassin Elforkani
- Ybeltje Berckmoes
- YPG
- Zabul
- Zahir Rana
- zaltbommel
- zaman
- zandwinning
- zeeland
- zenuwgas
- zetelroof
- ziekenhuis
- ziekenhuizen
- Zihni Özdil
- zomerreces
- Zorg
- zorgfraude
- zorginstelling Careyn
- Zorginstelling Zuyderland
- zorginstellingen
- Zorginstituut: Nederland
- Zouhair Saddiki
- zwarte lijst
- zwarte Piet
-
RSS
Entries RSS
Comments RSS
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
Pingback door Het hoofddoekverbod ook in Den Haag ? | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | maart 20, 2011
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
Pingback door 01.02.2014 World Hijab Day Haagse Grote Markt. | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | februari 1, 2014
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
Pingback door Haagse PVV wil verbod op Boerkini ook in Den Haag !! | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | augustus 18, 2016
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]
[…] Zie ook: Van Hoofddoekjes, Burka’s en kruizen deel 2 […]