Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2
Amerika herdenkt aanslagen 11 september – Video
NU 11.09.2014 Duizenden Amerikanen hebben donderdag in New York en Washington de bijna drieduizend slachtoffers van de aanslagen van 11 september 2001 herdacht. Video – President Barack Obama, zijn vrouw Michelle en vicepresident Joe Biden namen voor het Witte Huis een minuuut stilte in acht.
Dertien jaar geleden lieten terroristen van al-Qaeda twee vliegtuigen tegen het World Trade Center in New York vliegen. Een derde vliegtuig stortte neer op het ministerie van Defensie in Washington.
Nieuw World Trade Center New York open
Trouw 04.11.2014 Iets meer dan 13 jaar na de aanslagen van 11 september op het World Trade Center in New York is het nieuwe World Trade Center vandaag in gebruik genomen. De bouw van de 104 verdiepingen tellende, 3,8 miljard dollar kostende Freedom Tower duurde 8 jaar.
De eerste medewerkers van uitgeverij Condé Nast arriveerden vandaag op hun nieuwe werkplek in de wolkenkrabber die met zijn 541 meter het hoogste gebouw is in de Verenigde Staten. Het gebouw is het middelpunt van het complex waar ooit de Twin Towers stonden, voordat terroristen zich met passagiersvliegtuigen in de gebouwen boorden.
Verder:
Jaap en Alleman werpen zich ook in de strijd en er bestaat geen geheime instructie.
Zie: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010–deel 1
CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero. De oud-minister van Buitenlandse Zaken en voormalig secretaris-generaal van de NAVO doet dit dinsdag in een interview met NRC Handelsblad.
Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken ontkent het bestaan van een instructie aan diplomaten over regeringsdeelname Geert Wilders PVV, aldus NRC Handelsblad.
Maar men wil bevestigen noch ontkennen dat een document op de site van NRC Handelsblad met vragen en antwoorden over de deelname van Wilders aan de kabinetsformatie inderdaad een interne mededeling is.
Instructie
De PVV’er trekt zich niets aan van de instructie die het ministerie Buitenlandse Zaken zou hebben gestuurd naar Nederlandse ambassades. Wilders heeft inmiddels zijn ticket gekocht, zo zegt hij in een gesprek met het ANP: “Belangrijke speech, niemand houdt me tegen. Geen moskee op Ground Zero!”.
Speech Wilders: wat is er mis met dualisme? – ‘Kijkt Wilders een keer over de dijken, is het weer niet goed. De waarschuwing van andere partijen is hypocriet’. Lees het volledige Elsevier-commentaar.
“Het zou wat ons betreft van een uiterst slechte smaak getuigen als iemand met Wilders’ reputatie uitgerekend 11 september in New York komt spreken om zijn boodschap van intolerantie en haat verder te verspreiden”, zegt Oren Segal, directeur onderzoek van de Anti-Defamation League tegen NRC Handelsblad.
En zelfs Barack Obama bemoeit zich ermee. Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero – Video. Obama sprak tijdens een iftar op het Witte Huis waar moslims met hem een maaltijd nuttigden tijdens de vastenmaand, de ramadan.
De inzet van de discussie is het Cordoba Huis, het islamitisch centrum in New York, dat twee straten van Ground Zero vandaan moet verrijzen. Vlak bij de plek waar op 11 september 2001 twee vliegtuigen zich in de Twin Towers boorden. Aanslagen, gepleegd door moslimextremisten, waarbij bijna 3.000 doden vielen. Onder wie christenen, moslims, joden, atheïsten, Amerikanen, niet-Amerikanen.
Bij een opiniepeiling in opdracht van de Amerikaanse nieuwszender CNN sprak 68 procent van de ondervraagden zich uit tegen het geplande islamitische gebedshuis, 29 procent was voor. Volgens CNN groeit het verzet tegen de moskee. Obama en de moskee: (onverwachte) reacties
Moslims ‘moeten’ een moskee bouwen nabij Ground Zero in New York. Moslims ‘moeten overal bouwen’, net zoals christenen en joden hun gebedshuizen bouwen, zodat gelovigen kunnen bidden. Dat heeft Hamasleider Mahmoud al-Zahar maandag gezegd.
Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero – Video
Al die bangmakerij. Zouden de heren wel eens bedenken dat hoe harder je waarschuwt, hoe minder effect dat heeft? Hoe meer iedereen tegen Wilders zei dat hij niet naar New York moest gaan, hoe harder hij riep dat hij wél zou gaan. Ik denk aan mijn puberzoon. Als ik tegen hem zeg dat hij iets niet moet doen, want dat er dan iets ergs gaat gebeuren, dan is de kans enorm groot dat hij het juist wél doet. Om mij te jennen en om te kijken wat er werkelijk gebeurt. Geen aandacht aan besteden, zei mijn moeder altijd. En dat is nog altijd het beste.
Van Agt: Niet praten met PVV, wel met Hamas –Elsevier 17.08.2010
Ik verheug me nu al op de boze oude CDA-coryfee die zich morgen uit de leunstoel hijst om de wereld te vertellen hoe het zit. Want het lijkt wel een gecoördineerde actie tussen sommige kranten en oude politici. Het is leuk als oude mensen een mening hebben. Maar ze moeten niet zo betweterig zijn.
Gisteren was daar Dries van Agt met een waarschuwend betoog in de Volkskrant.
En ook Minster BUZA Maxime Verhagen houdt Geert in de peiling: Verhagen houdt Wilders in de gaten – Video
En ook vindt de Britse oud-premier Tony Blair: methoden Wilders verkeerd – audio.
Link – Lees de volledige toespraak van Wilders
Demonstraties tegen Wilders foto’s
In Beeld: Protest tegen Wilders – Foto’s
Voorstanders van moskee betogen in New York Video
vorige | foto’s | volgende Toespraak Wilders in New York
Lees de volledige toespraak van Wilders
Speech Wilders maakt in Nederland weinig los
NRC 12.09.2010 De toespraak van Wilders, gisteren bij Ground Zero in New York, heeft weinig reacties losgemaakt in Nederland. De meeste politici en maatschappelijke leiders wilden weinig woorden vuil maken aan de speech die van te voren druk bediscussieerd werd.
- Nieuws – Wilders steunt demonstranten tegen ‘moskee’ Ground Zero
- Link – Lees de volledige toespraak van Wilders
- Archief – CDA-senator: voorgenomen 9/11-toespraak Wilders “riskant”
Trouw 13.09.2010 De Wilders watchers zaten klaar voor het vuurwerk maar het liep met een sisser af. De toespraak van de PVV-leider was ’coalitie-proof’. Intussen stond hij er wel. Op die dag, op die plek. „Hij geniet hiervan; de aandacht, de nervositeit van andere politici.”
Het was een prachtige speech van Geert Wilders
Elsevier 13.09.2010 Ervoor kraaide D66-Kamerlid Alexander Pechtold al dat Mark Rutte Geert Wilders ter verantwoording moest roepen wegens zijn speech in Amerika. Welke speech? En waarom ter verantwoording roepen? Wist Pechtold meer dan wij over de inhoud van deze nog uit te spreken speech?
Toespraak Wilders hindert formatie niet
AD 13.09.2010 DEN HAAG – Niets lijkt een herstart van de onderhandelingen tussen VVD, PVV en CDA over een rechts minderheidskabinet nog in de weg te staan. Een vooraf gevreesde toespraak van PVV-leider Geert Wilders zaterdag over de bouw van een omstreden …
- Lees ook: Passages uit toespraak Wilders
- Lees ook: Wilders: Voorkomen dat New York het nieuwe Mekka wordt
- Lees ook: PVV blijft grootste partij
Telegraaf 12.09.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft zich zaterdag in zijn toespraak in New York ingehouden. „De speech was milder dan de toespraken die van we van Wilders kennen in binnen- en buitenland.”
Geert Wilders waarschuwt voor ‘New Mecca’
12.09.2010 “New York mag nooit veranderen in New Mecca”. Dat zei Geert Wilders in de toespraak die hij hield tijdens de demonstratie tegen het islamitisch centrum vlakbij Ground Zero. Wilders prees de vrijheid van Amerika en waarschuwde voor oprichter van het centrum, Feisal Abdul Rauf, die volgens hem absoluut geen gematigde moslim is.
‘Islamitsch centrum bij Ground Zero verraad aan slachtoffers’
’Voorkomen dat New York het nieuwe Mekka wordt’
AD 11.09.2010 NEW YORK – PVV-leider Geert Wilders heeft vanmiddag in New York honderden demonstranten zijn steun betuigd aan hun strijd tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum nabij Ground Zero, waar in 2001 door terreuraanslagen het World Trade …
- Lees ook: Passages uit toespraak Wilders
- Ground Zero, negen jaar later
- Lees ook: Nederland verdeeld over Wilders in New York
- Geert Wilders spreekt in New York
PVV-leider benadrukt intolerantie islam in NY
Telegraaf 11.09.2010 “New York, gefundeerd op Nederlandse tolerantie, moet nooit een Mekka worden”, zei Geert Wilders zaterdag in New York.
Wilders steunt protest tegen ‘moskee’ Ground Zero
NRC 11.09.2010 NIEUWS – PVV-leider Geert Wilders heeft in zijn toespraak op de demonstratie tegen de bouw van een islamitisch centrum nabij Ground Zero in New York vooral zijn steun betuigd aan de demonstranten.
Bij dit artikel
- Achtergrond – Het buitenland volgt Wilders met argusogen
- Nieuws – Rel ‘moskee’ werpt schaduw over herdenking 9/11
- Link – Lees de volledige toespraak van Wilders
Wilders: No mosque here Speech
Telegraaf 11.09.2010 New York – “New York, gefundeerd op Nederlandse tolerantie, moet nooit een Mekka worden”, zei Geert Wilders zaterdagavond in New York.
Milde toespraak Wilders in New York: Geen moskee hier!
Elsevier 11.09.2010 Amerika noch het Westen verdienden de terroristische aanslagen van 11 september 2001. Net zo goed verdient New York…
Zie ook:
Wilders: moskee verraad aan doden 9/11
Trouw 11.09.2010 Een islamitisch centrum bij Ground Zero is verraad aan de slachtoffers van de terreuraanvallen op het World Trade Center. Dat zei PVV-leider Geert Wilders zaterdag in New York duidelijk tijdens een demonstratie op de hoek van de straat waar het centrum zou moeten komen.
Wilders vindt dat er een lijn getrokken moet worden
VK 11.09.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft zaterdag in New York honderden demonstranten zijn steun betuigd aan hun strijd tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum…
Wilders: we moeten een lijn trekken
Parool 11.09.2010 NEW YORK – Er moet een lijn getrokken worden. Een islamitisch centrum nabij Ground Zero in New York is dan ook uit den boze. Dat maakte PVV-leider Geert Wilders zaterdagmiddag (lokale tijd) in New York duidelijk tijdens een demonstratie op de …
- Lees ook: Tientallen protesteren tegen Wilders (11-09-10)
- Lees ook: Meningen verdeeld over Wilders in New York (11-09-10)
Wilders betuigt vooral steun aan New Yorkers
Trouw 11.09.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft zaterdag in New York honderden demonstranten zijn steun betuigd aan hun strijd tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum nabij Ground Zero, waar in 2001 door terreuraanslagen het World Trade Center werd verwoest.
Wilders: we moeten een lijn trekken
Trouw 11.09.2010 Er moet een lijn getrokken worden. Een islamitisch centrum nabij Ground Zero in New York is dan ook uit den boze. Dat maakte PVV-leider Geert Wilders zaterdagmiddag (lokale tijd) in New York duidelijk tijdens een demonstratie op de hoek van de straat waar het centrum zou moeten komen.
Wilders: moskee verraad aan doden 9/11
Trouw 11.09.2010 Een islamitisch centrum bij Ground Zero is verraad aan de slachtoffers van de terreuraanvallen op het World Trade Center. Dat zei PVV-leider Geert Wilders zaterdag in New York duidelijk tijdens een demonstratie op de hoek van de straat waar het centrum zou moeten komen.
Geert Wilders waarschuwt voor ‘New Mecca’
Trouw 11.09.2010 “New York mag nooit veranderen in New Mecca”. Dat zei Geert Wilders in de toespraak die hij hield tijdens de demonstratie tegen het islamitisch centrum vlakbij Ground Zero. Wilders prees de vrijheid van Amerika en waarschuwde voor oprichter van het centrum, Feisal Abdul Rauf, die volgens hem absoluut geen gematigde moslim is.
Wilders betuigt vooral steun aan New Yorkers
Parool 11.09.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft zaterdag in New York honderden demonstranten zijn steun betuigd aan hun strijd tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum nabij Ground Zero, waar in 2001 door terreuraanslagen het World Trade Center werd verwoest.
Voorstanders moskee betogen
Telegraaf 11.09.2010 Honderden mensen hebben vrijdagavond (lokale tijd) in New York een betoging gehouden om de bouw van een moskee nabij Ground Zero te ondersteunen. Velen van hen droegen een brandend kaarsje.
Meningen verdeeld over Wilders
Telegraaf 11.09.2010 Dat Geert Wilders zaterdag in New York spreekt, vindt 20 procent van de Nederlanders positief. De overige 80 procent is negatief (39 procent) of neutraal (41 procent) over Wilders’ aanwezigheid op Ground Zero.
Verhagen: Wilders sprak op persoonlijke titel
VK 11.09.2010 Minister Maxime Verhagen (Buitenlandse Zaken) wijst er zaterdagavond op dat PVV-leider Geert Wilders op persoonlijke titel heeft gesproken in New York over de bouw van een omstreden islamitisch centrum.
Verhagen: Wilders sprak op persoonlijke titel
Trouw 11.09.2010 Minister Maxime Verhagen (Buitenlandse Zaken) wijst er zaterdagavond op dat PVV-leider Geert Wilders op persoonlijke titel heeft gesproken in New York over de bouw van een omstreden islamitisch centrum.
Verhagen: Wilders sprak op persoonlijke titel
Parool 11.09.2010 DEN HAAG – Minister Maxime Verhagen (Buitenlandse Zaken) wijst er zaterdagavond op dat PVV-leider Geert Wilders op persoonlijke titel heeft gesproken in New York over de bouw van een omstreden islamitisch centrum.
Pechtold: Rutte moet reageren op Wilders
VK 11.09.2010 VVD-leider en ‘kandidaat-premier’ Mark Rutte moet ‘na vier jaar lang wegkijken’ Geert Wilders dit weekeinde ‘maar eens een proeve van repliek geven’ als de PVV-leider een speech heeft gegeven op Ground Zero in New York. Die oproep aan Rutte doet D66-leider Alexander Pechtold zaterdag in NRC Handelsblad.
Pechtold: Rutte mag niet zwijgen na toespraak Wilders
Elsevier 11.09.2010 Premier in spe Mark Rutte (VVD) moet PVV-leider Geert Wilders na diens speech op Ground Zero in New York ‘maar eens een proeve van repliek geven’.Dat schrijft D66-fractievoorzitter Alexander Pechtold zaterdag in een opinieartikel in NRC Handelsblad.
Telegraaf 11.09.2010 VVD-leider Mark Rutte heeft nog geen reactie gegeven op de speech van Geert Wilders in New York. Hij zat nog ‘aan de ravioli met vrienden’.
‘Wilders sprak op persoonlijke titel’
Telegraaf 11.09.2010 Minister Maxime Verhagen wijst er op dat PVV-leider Geert Wilders op persoonlijke titel heeft gesproken in New York.
‘Kans op knetter-rechts neemt toe’
Telegraaf 11.09.2010 Linkse politici tonen zich weinig onder de indruk van de speech van Wilders.
Alexander Pechtold wil dat VVD-leider stopt met “wegkijken”
‘Rutte moet reageren op Wilders’
Telegraaf 11.09.2010 VVD-leider en ‘kandidaat-premier’ Mark Rutte moet „na vier jaar lang wegkijken” Geert Wilders „maar eens een proeve van repliek geven” als de PVV-leider een speech heeft gegeven op Ground Zero in New York, vindt D66-leider Pechtold.
Veel politie bij demonstratie met Wilders
VK 11.09.2010 Op de hoek van de straat waar in New York een omstreden islamitisch centrum moet komen, zijn de voorbereidingen in volle gang voor de demonstratie tegen de bouw ervan. PVV-leider Geert Wilders zal er zaterdagmiddag (lokale tijd) een toespraak houden.
Veel politie bij protest NY met Wilders
Telegraaf 11.09.2010 De demonstratie tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum in New York is zaterdagmiddag (lokale tijd) begonnen. Een van de tien sprekers is PVV-leider Geert Wilders.
Demonstratie tegen ‘WTC-moskee’ begonnen
11.09.2010 In New York is de demonstratie begonnen tegen een islamitisch centrum nabij Ground Zero. Hier zal ook Geert Wilders spreken. Enkele straten verderop is een demonstratie gaande van voorstanders van het centrum. Onduidelijk is nog hoe laat Wilders precies het woord krijgt.
Wilders betuigt vooral steun aan New Yorkers
Parool 11.09.2010 NEW YORK – PVV-leider Geert Wilders heeft zaterdag in New York honderden demonstranten zijn steun betuigd aan hun strijd tegen de bouw van een omstreden islamitisch centrum nabij Ground Zero, waar in 2001 door terreuraanslagen het World Trade …
- Lees ook: Tientallen protesteren tegen Wilders (11-09-10)
- Lees ook: Meningen verdeeld over Wilders in New York (11-09-10)
Extreemlinks demonstreert tegen toespraak Geert Wilders
Elsevier 11.09.2010 Een aantal organisaties, waaronder de extreemlinkse Internationale Socialisten, houdt vandaag in grote Nederlandse steden betogingen tegen de toespraak in New York van PVV-politicus Geert Wilders. Er wordt gedemonstreerd in Amsterdam, Groningen, Utrecht, Rotterdam en voor het Tweede Kamergebouw in Den Haag.
Tientallen protesteren tegen Wilders
Parool 11.09.2010 DEN HAAG – Honderd tot honderdvijftig mensen hebben zaterdagmiddag op het Plein in Den Haag gedemonstreerd tegen Wilders. Een groep organisaties, waaronder de Internationale Socialisten, hield op ‘9/11’ in diverse steden protestacties.
- Lees ook: Meningen verdeeld over Wilders in New York (11-09-10)
- Lees ook: Klein protest tegen Wilders in Amsterdam (11-09-10)
VK 11.09.2010 Honderd tot honderdvijftig mensen hebben zaterdagmiddag op het Plein in Den Haag gedemonstreerd tegen Wilders. Een groep organisaties, waaronder de Internationale Socialisten, hield op ‘9/11’ in diverse steden protestacties.
Tientallen protesteren tegen Wilders
Demonstraties tegen Wilders foto’s
Telegraaf 11.09.2010 Honderd tot honderdvijftig mensen hebben zaterdagmiddag op het Plein in Den Haag gedemonstreerd tegen Wilders. Een groep organisaties, waaronder de Internationale Socialisten, hield op ‘9/11’ in diverse steden protestacties.
Wilders ageert tegen bouw moskee
Telegraaf 11.09.2010 Geert Wilders doet zaterdag in New York mee aan een demonstratie tegen de plannen een islamitisch centrum met een moskee te bouwen in de buurt van Ground Zero. De PVV-leider zal er een toespraak houden.
Protest tegen Wilders in Amsterdam
Telegraaf 11.09.2010 Op de Dappermarkt in Amsterdam is zaterdag geprotesteerd tegen Geert Wilders. Een handjevol demonstranten sprak het winkelende publiek aan met borden in de hand met daarop de tekst ‘Zeg nee tegen de PVV’.
Demonstratie tegen Wilders trekt 150 mensen
11.09.2010 Ruim 150 demonstranten hebben zaterdagmiddag in Den Haag geprotesteerd tegen Geert Wilders. De demonstranten kwamen op het Plein bijeen om hun boodschap ‘wij willen geen uitsluiting’ uit te dragen.
‘Wilders moet in Den Haag zijn’
Telegraaf 11.09.2010 Geert Wilders moet in Den Haag zijn en niet in New York, vindt Ayaan Hirsi Ali. „Als ik Wilders was, zou ik nu onderhandelen en niet naar New York gaan.”
Wilders demonstreert tegen moskee in New York – video, audio
DenHaagVanDaag 11.09.2010 PVV-leider Wilders zal vanavond rond negen uur Nederlandse tijd beginnen met zijn toespraak tegen de bouw van een islamitisch centrum nabij Ground Zero in New York. Geert Wilders doet mee aan een protestbijeenkomst van Stop Islamization Of America.
“Als ik Geert Wilders was, zou ik aan de onderhandelingstafel zitten en niet naar New York gaan,” zei ze vrijdag in het actualiteitenprogramma EenVandaag.
De New Yorkers zelf liggen overigens niet wakker van de komst van de Nederlandse politicus. Wilders aanwezigheid wordt volledig overvleugeld door het nieuws over dominee Jones komst naar New York om met een imam te praten.
Hirsi Ali: ‘Wilders moet in Den Haag zijn’
11.09.2010 Ex-VVD-politica Ayaan Hirsi Ali vindt dat PVV-leider Geert Wilders in Den Haag en niet in New York moet zijn. “Als ik Geert Wilders was, zou ik aan de onderhandelingstafel zitten en niet naar New York gaan,” zei ze vrijdag in het actualiteitenprogramma EenVandaag.
Blair: methoden Wilders verkeerd
10.09.2010 Geert Wilders heeft een punt, maar kiest voor de verkeerde methodes om zijn gelijk te halen. Dat zegt de Britse oud-premier Tony Blair in een gesprek met correspondent Arjen van der Horst.
video Blair: Methoden Wilders verkeerd
video Blair: methoden Wilders verkeerd
Rutte: Geen zorgen over Ground Zero-toespraak Wilders
Elsevier 09.09.2010 De veelbesproken speech van Geert Wilders op Ground Zero komende zaterdag houdt VVD-leider Mark Rutte niet erg bezig. Hij vreest geen problemen voor een rechts kabinet: ‘We moeten er een beetje ontspannen mee omgaan.’ De VVD-leider maakt zich geen zorgen over de speech die Wilders gaat houden bij Ground Zero in New York. De VVD-leider eet op het moment van de toespraak zaterdagavond bij vrienden in Rotterdam en zal geen televisie kijken.
Geen zorgen Rutte om Wilders bij Ground Zero
Parool 09.09.2010 DEN HAAG – VVD-leider Mark Rutte maakt zich geen zorgen over de speech die PVV-leider Geert Wilders zaterdag gaat houden bij Ground Zero in New York. Rutte eet op het moment van de speech zaterdagavond bij vrienden in Rotterdam en zal geen …
Rutte: geen zorgen om speech Wilders
VK 09.09.2010 VVD-leider Mark Rutte maakt zich geen zorgen over de speech die PVV-leider Geert Wilders zaterdag gaat houden bij Ground Zero in New York.
Rutte: Geen zorgen om Wilders op Ground Zero
AD 09.09.2010 DEN HAAG – VVD-leider Mark Rutte maakt zich geen zorgen over de speech die PVV-leider Geert Wilders zaterdag gaat houden bij Ground Zero in New York. Rutte eet op het moment van de speech bij vrienden in Rotterdam en zal geen televisie kijken.
Telegraaf 09.09.2010 VVD-leider Mark Rutte zegt dat hij zich geen zorgen maakt over de speech die PVV-leider Geert Wilders zaterdag gaat houden bij Ground Zero in New York. Wilders zal daar protesteren tegen de bouw van een islamitisch centrum op enkele straten van Ground Zero, waar op 11 september 2001 bijna 3000 mensen omkwamen toen twee vliegtuigen bij een terroristische aanslag in het WTC vlogen.
Verhagen houdt speech Wilders in de gaten
VK 09.09.2010 CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen zal zich in zijn functie als demissionair minister van Buitenlandse Zaken…
Verhagen houdt speech Wilders in de gaten
09.09.2010 CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen houdt zaterdag scherp in de gaten wat PVV-leider Geert Wilders zegt in zijn toespraak bij Ground Zero in New York.
Den Haag FM 07.09.2010 De actiegroep “Wij willen geen uitsluiting” gaat op 11 september in Den Haag demonstreren tegen de denkbeelden van Geert Wilders. Die dag houdt de PVV-leider zijn omstreden toespraak in New York tegen de geplande bouw van een islamitisch centrum bij Ground Zero.
De actievoerders vinden dat politici meer stelling moeten nemen tegen Wilders en zijn standpunten over de islam en massa-immigratie. De demonstratie wordt zaterdag 11 september gehouden bij de Tweede Kamer.
Demonstratie tegen Wilders op 11 september
RTVWEST 06.09.2010 DEN HAAG – Op de dag dat Geert Wilders zijn omstreden toespraak houdt in New York, is er in Den Haag een demonstratie aangekondigd tegen ‘het politieke denken en handelen van Geert Wilders en de PVV, en de krachteloze wijze waarop de andere politieke partijen hier mee omgaan’.
De actiegroep ‘Wij willen geen uitsluiting’ roept politici op om meer tegengas te geven tegen de ideeën van Wilders. De spookbeelden over islamisering en massa-immigratie zouden ontkracht moeten worden.
De demonstratie is zaterdag 11 september voor het gebouw van de Tweede Kamer. Wilders spreekt die dag op Ground Zero in New York een rede uit tegen de vestiging van een islamitisch centrum.
New York kent Geert Wilders niet
Metro 12.08.2010 Den Haag maakt zich druk over de toespraak die Geert Wilders op 11 september in New York wil geven tegen de bouw van een mega-moskee nabij Ground Zero. De PVV-leider zou er de Nederlandse belangen mee kunnen schaden. Is die vrees terecht? Nee, meent Amerika-correspondent Michiel Vos: “Wilders zal hier preken voor eigen parochie en vooral voor veel Nederlandse verslaggevers.
De suikertante van Geert Wilders
Metro 12.08.2010 We hebben nog geen kabinet, maar wel alvast ruzie. “Ik zeg wat ik wil. Wen er maar aan.” Geert Wilders gaat speechen in New York, zeer tegen de zin van het CDA in. Wilders is er op uitnodiging van de organisatie Stop Islamization Of America (SIOA).
Joodse lobbyclub: Wilders, blijf weg
VK 12.08.2010 De joodse organisatie Anti-Defamation League (ADL) hoopt dat PVV-leider Geert Wilders afziet van zijn voornemen om op 11 september in New York te demonstreren tegen de bouw van een moskee nabij Ground Zero. Dat vindt de directeur onderzoek van het instituut Oren Segal.
Joodse actiegroep VS hoopt dat Wilders thuisblijft
NRC 12.08.2010 Een invloedrijke tegenstander van de New Yorkse moskee hoopt dat Geert Wilders zijn toespraak afzegt.
Tegenstander Ground Zero-moskee baalt van komst Wilders
Elsevier 12.08.2010 Een van de felste tegenstanders van de moskee bij Ground Zero in New York hoopt dat Geert Wilders zijn trip naar…
Zie ook:
Joodse actiegroep VS hoopt dat Wilders thuisblijft
NU 12.08.2010 Een van de invloedrijkste tegenstanders van het islamitisch centrum bij Ground Zero hoopt dat Geert Wilders afziet van zijn toespraak op 11 september in New York.
Joodse lobbyclub hoopt dat Geert Wilders wegblijft
AD 12.08.2010 NEW YORK – De joodse organisatie Anti-Defamation League (ADL) hoopt dat PVV-leider Geert Wilders afziet van zijn voornemen om op 11 september in New York te demonstreren tegen de bouw van een moskee nabij Ground Zero. Dat vindt de directeur …
- Lees ook: Meeste Amerikanen tegen moskee Ground Zero
- Lees ook: Bloomberg: Het maakt niet uit wat Wilders zegt
- Lees ook: Wilders heeft ‘goed gevoel’ over NY-trip
D66 en GroenLinks: Buitenlandse Zaken bagatelliseert PVV
NRC 11.08.2010 Het ministerie van Buitenlandse Zaken bagatelliseert de rol van de PVV bij de kabinetsformatie in het interne advies dat vorige week aan de diplomatieke posten is verstrekt. Dat vinden D66 en GroenLinks.
Bloomberg: Het maakt niet uit wat Wilders zegt
AD 11.08.2010 NEW YORK – Burgemeester Michael Bloomberg van de stad New York hoopt dat Geert Wilders tijdens zijn bezoek aan New York veel geld uitgeeft. Dat zei hij in de marge van een persconferentie op het stadhuis van New York.
- Lees ook: Wilders heeft ‘goed gevoel’ over NY-trip
- Lees ook: ‘Wilders zal matigen’
- Lees ook: De Hoop Scheffer vreest effect speech Wilders
Geert Wilders: Buitenlandse Zaken zoekt het maar uit!
Elsevier 11.08.2010 Het maakt PVV-leider Geert Wilders weinig uit wat het ministerie van Buitenlandse Zaken tegen zijn diplomaten zegt over de rol van de PVV …
VVD en CDA eens over 16 miljard euro aan bezuinigingen
‘Ik denk niet dat ze er wakker van liggen dat Wilders op 11 september de protesten tegen dat islamitische centrum komt steunen’
NU 11.08.2010 Alles is altijd groter in Amerika. Misschien een wereldmacht in crisis, maar bouwen kunnen ze nog steeds. Een islamitisch centrum van 15 verdiepingen, hell yeah, daar kan geen moskee in Nederland tegenop. Door Peter Wierenga.
Burgemeester New York hoopt op gulle Wilders
Elsevier 11.08.2010 Terwijl in Nederland het ministerie van Buitenlandse Zaken en tegenstanders van Geert Wilders zich heel erg druk maken over de New York-reis van de PVV-leider, spreekt de burgemeester van die stad relativerende woorden: ‘Ik hoop dat Wilders veel geld uitgeeft tijdens zijn bezoek.’ Dat zei burgemeester Michael Bloomberg van New York tijdens een persconferentie.
Zie ook:
‘Hoop dat Wilders veel uitgeeft’
Telegraaf 11.08.2010 Volgens burgemeester Michael Bloomberg van de stad New York maakt het niet uit wat Geert Wilders zegt tijdens zijn bezoek aan de stad. „Iedereen mag hier zeggen wat hij wil. Of ik het ermee eens ben, maakt niet uit. Het gaat om vrijheden waar we voor gevochten hebben”, zei de burgemeester tijdens een persconferentie op het stadhuis van New York.
Bloomberg: ik hoop dat Wilders veel geld uitgeeft
NRC 11.08.2010 Burgemeester Michael Bloomberg van New York hoopt dat PVV-leider Geert Wilders tijdens zijn bezoek aan New York veel geld uitgeeft. Dat zei hij in de marge van een persconferentie op het stadhuis van New York.
Wilders heeft ‘goed gevoel’ over NY-trip
AD 11.08.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft een ‘goed gevoel’ over zijn voorgenomen trip naar New York, waar hij op de plek van de Twin Towers wil spreken tegen de komst van een moskee in de directe omgeving. Hij heeft inmiddels een ticket naar de stad gekocht.
Wilders heeft ‘goed gevoel’ over NY
Telegraaf 11.08.2010 PVV-leider Geert Wilders heeft een ‘goed gevoel’ over zijn voorgenomen trip naar New York, waar hij op de plek van de Twin Towers wil spreken tegen de komst van een moskee in de directe omgeving. Hij heeft inmiddels een ticket naar de stad gekocht, zo liet hij weten aan het ANP.
Wilders: Goed gevoel over reis naar NY
Spits 11.08.2010 PVV-voorman Geert Wilders heeft “een goed gevoel” over zijn reis naar New York volgende maand. Wilders gaat op 11 september aanstaande meedoen aan een demonstratie tegen de bouw van een Islamitisch centrum vlakbij Ground Zero.
Lees ook:
‘NL subsidieert moskee Ground Zero’
Wilders bij moskeeprotest GZ
‘Wilders op Ground Zero riskant’
Verhagen waarschuwt Wilders
De Hoop Scheffer vreest speech Wilders
Kamer wil uitleg over ambassades en PVV
AD 10.08.2010 DEN HAAG – Nederlandse ambassades in het buitenland hebben geen instructies of een opdracht gekregen om uitleg te geven over de kabinetsformatie en de rol van de PVV daarin. Dat zei een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken …
‘Uitleg over ambassades en PVV’
DePers 10.08.2010 Nederlandse ambassades in het buitenland hebben geen instructies of een opdracht gekregen om uitleg te geven over de kabinetsformatie en de rol van de PVV daarin. Dat zei een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken dinsdag. Hij wilde bevestigen noch ontkennen dat een document op de site van NRC Handelsblad met die strekking inderdaad een interne mededeling is. GroenLinks en D66 willen niettemin duidelijkheid over de kwestie.
Kamer wil uitleg over ambassades en PVV
Metro 10.08.2010 Nederlandse ambassades in het buitenland hebben geen instructies of een opdracht gekregen om uitleg te geven over de kabinetsformatie en de rol van de PVV daarin. GroenLinks en D66 willen niettemin duidelijkheid over de kwestie.
Buitenlandse Zaken: geen instructie over PVV
AD 10.08.2010 Nederlandse ambassades in het buitenland hebben geen instructies of een opdracht gekregen om uitleg te geven over de kabinetsformatie en de rol van de PVV daarin. Dat zei een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Hij wilde bevestigen noch ontkennen dat een document op de site van NRC Handelsblad met die strekking inderdaad een interne mededeling is.
De Hoop Scheffer vreest effect speech Wilders
Metro 10.08.2010 CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero. De oud-minister van Buitenlandse Zaken en voormalig secretaris-generaal van de NAVO doet dit dinsdag in een interview met NRC Handelsblad.
De Hoop Scheffer vreest effect speech Wilders
AD 10.08.2010 CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero. De oud-minister van Buitenlandse Zaken en voormalig secretaris-generaal van de NAVO doet dit in een interview met NRC Handelsblad.
Vrees om effect speech Wilders
Telegraaf 10.08.2010 Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor ‘onze belangen’ als Geert Wilders gaat speechen tegen de Ground Zero-moskee.
De Hoop Scheffer raadt Wilders toespraak af
NRC 10.08.2010 Zelf is Jaap de Hoop Scheffer ook geen voorstander van de bouw van een moskee bij Ground Zero in New York. Hij zou het „strikt persoonlijk” eens zijn met degenen die uit piëteit met de slachtoffers zeggen: je moet daar geen moskee bouwen, zo zegt hij vandaag in een gesprek met NRC Handelsblad.
Advies over PVV voor diplomaten
NRC 10.08.2010 Wat moeten Nederlandse diplomaten in het buitenland zeggen over de PVV en Geert Wilders? Buitenlandse Zaken weet raad. Buitenlandse Zaken, aangevoerd door CDA-fractieleider Verhagen, formuleerde afgelopen week vragen en antwoorden.
Nederlandse diplomaten krijgen instructies over Wilders
NU 10.08.2010 Nederlandse diplomaten in het buitenland hebben deze week instructies gekregen over wat zij moeten zeggen op vragen over Geert Wilders en de PVV. NRC Handelsblad heeft de instructies dinsdag gepubliceerd.
De Hoop Scheffer vreest speech Wilders
SPITS 10.08.2010 CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero. De oud-minister van Buitenlandse Zaken en voormalig secretaris-generaal van de NAVO zegt dit in een interview met NRC Handelsblad.
De Hoop Scheffer vreest effect speech Wilders
Parool 10.08.2010 DEN HAAG – CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero. De oud-minister van Buitenlandse …
- Lees ook: ‘Wilders op Ground Zero riskant’ (07-08-10)
- Lees ook: Wilders demonstreert tegen moskee New York (06-08-10)
BuZa: geen instructie over PVV
Telegraaf 10.08.2010 Nederlandse ambassades in het buitenland hebben geen instructies of een opdracht gekregen om uitleg te geven over de kabinetsformatie en de rol van de PVV daarin. Dat zei een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken dinsdag. Hij wilde bevestigen noch ontkennen dat een document op de site van NRC Handelsblad met die strekking inderdaad een interne mededeling is.
‘Diplomaten krijgen instructies over Wilders’
VK 10.08.2010 Nederlandse diplomaten in het buitenland hebben afgelopen week instructies ontvangen met mogelijke antwoorden op vragen over Wilders en de PVV. Dat bericht NRC Handelsblad dinsdagmiddag. Het dagblad zegt te beschikken over een interne memo van het ministerie van Buitenlandse Zaken waarin mogelijke vragen en antwoorden staan geformuleerd.
Diplomaten krijgen uitleg over Wilders
Trouw 10.08.2010 Nederlandse diplomaten in het buitenland hebben deze week instructies gekregen over wat zij moeten zeggen op vragen over Geert Wilders en de PVV.
‘Instructies diplomaten over regeringsdeelname PVV’
Elsevier 10.08.2010 Nederlandse diplomaten in het buitenland hebben instructies gekregen hoe te reageren als er vragen komen over de deelname van de PVV van Geert Wilders aan het minderheidskabinet van CDA en VVD. Dat schrijft tenminste NRC Handelsblad.
Zie ook:
De Hoop Scheffer: speech Wilders schaadt Nederland
VK 10.08.2010 CDA-prominent Jaap de Hoop Scheffer waarschuwt voor de Nederlandse belangen als PVV-leider Geert Wilders op 11 september in New York gaat speechen tegen de bouw van een moskee vlakbij Ground Zero.
De Hoop Scheffer maant Wilders tot voorzichtigheid
10.08.2010 (Novum) – PVV-leider Geert Wilders moet op zijn woorden letten als hij op 11 september in New York een toespraak houdt. Dat zegt voormalig CDA-leider en voormalig chef van de NAVO Jaap de Hoop Scheffer dinsdag in NRC Handelsblad.
Zie ook:
Imam Rauf: alle opties bekijken Video
De imam overweegt andere lokatie – Video
Schaakcentrum op moskee-locatie
Telefoon 16.09.2010 FIDE-voorzitter Iljoemzjinov wil een schaakcentrum neerzetten op de omstreden moskee-locatie nabij Ground Zero.
Nieuw bod voor islamitisch centrum New York
AD 16.09.2010 MOSKOU – De Russische voorzitter van de Wereld Schaak Federatie (FIDE) heeft vandaag een bod van 10 miljoen dollar (7,6 miljoen euro) gedaan op het terrein in New York waar de bouw van een omstreden islamitisch centrum staat gepland. Kirsan …
Nieuw bod voor islamitisch centrum New York
Telegraaf 16.09.2010 MOSKOU – De Russische voorzitter van de Wereld Schaak Federatie (FIDE) heeft donderdag een bod van 10 miljoen dollar (7,6 miljoen euro) gedaan op het terrein in New York waar de bouw van een omstreden islamitisch centrum staat gepland. Kirsan Iljoemzjinov wil op de locatie nabij Ground Zero een internationaal schaakcentrum neerzetten, berichtte het Russische persbureau RIA Novosti.
‘Extremisten hebben debat Ground Zero-moskee gekaapt’
Elsevier 13.09.2010 Imam Feisal Abdul Rauf is van plan de crisis rondom de bouw van het islamitische centrum vlakbij Ground Zero in New York te beëindigen. Hij vindt dat radicalen het debat over de moskee die hij wil bouwen, hebben gekaapt ‘voor hun eigen politieke agenda’. De imam sprak vandaag op een persconferentie van denktank Council on Foreign Relations in New York. Hij overweegt zijn plan voor het centrum met daarin een gebedsruimte, te verplaatsen of op te schorten. ‘Alles ligt op tafel in een poging de crisis te beëindigen.’
‘Alle opties moskee Ground Zero op tafel’
Trouw 13.09.2010 Feisal Abdul Rauf had niet verwacht dat het islamitische centrum, dat harmonie tussen religies moet bevorderen, zoveel tegenstand zou krijgen. Volgens hem hebben radicalen het debat gekaapt voor hun eigen politieke agenda.
Imam Rauf: Alle opties op tafel
Telegraaf 13.09.2010 De imam achter de omstreden plannen voor een islamitische centrum nabij Ground Zero in New York zegt dat hij alle opties over het project bekijkt, inclusief verplaatsen en opschorten. „Alles ligt op tafel in een poging de crisis te beëindigen”, verklaarde imam Feisal Abdul Rauf maandag op een persconferentie van denktank Council on Foreign Relations in New York.
Donald Trump wil grond Ground Zeromoskee kopen
Elsevier 10.09.2010 Vastgoedmagnaat Donald Trump heeft aangeboden de grond nabij Ground Zero waar een moskee gebouwd wordt, te kopen. De New Yorkse miljardair wil op deze manier de bouw van de omstreden moskee voorkomen. De zakenman eist ook dat er in de toekomst, geen gemeenschapscentra worden gebouwd in de buurt van Ground Zero.
Trump mengt zich in rel moskee New York
Trouw 10.09.2010 De Amerikaanse zakenman Donald Trump heeft een bod gedaan op het terrein in New York waar een omstreden islamitisch centrum zal verrijzen. Hij werd weggehoond.
Trump biedt op terrein moskee bij Ground Zero
Telegraaf 10.09.2010 NEW YORK – De Amerikaanse vastgoedmagnaat Donald Trump heeft zich gemengd in de discussie over het islamitisch centrum in de omgeving van Ground Zero in New York. Hij wil het bouwterrein voor het omstreden complex met een moskee kopen van de huidige eigenaren, zo meldden media in de Verenigde Staten.
‘Verplaatsen moskee New York risicovol’
AD 09.09.2010 De initiatiefnemers voor de bouw van een islamitisch centrum in de buurt van Ground Zero in New York sluiten een verplaatsing van de locatie niet uit. Ze waarschuwen er wel voor dat een dergelijk besluit koren op de molen van extremisten zou zijn
- Lees ook: Website tegen moslimhaat VS
- Lees ook: New Yorkers protesteren bij geplande moskee
- Lees ook: Hamas: moskee Ground Zero moet worden gebouwd
- Lees ook: Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero
- Lees ook: Meeste Amerikanen tegen moskee Ground Zero
NRC 08.07.2010 Feisal Abdul Rauf, de imam achter het islamitisch centrum nabij Ground Zero, geeft vier dagen voor 9/11 dan toch zijn kijk op de controverse die al twee maanden gaande is. In die periode reisde hij voor het State Department door de wereld, schrijft hij vandaag in The New York Times, ,,speaking about cooperation among people from different religions”. Dat gesprek werd binnenslands ook nogal heftig gevoerd, naar aanleiding van het initiatief van de imam zelf, volgens zijn stuk volgde hij het aandachtig, maar zich uitspreken vond hij dus niet nodig. Het resultaat: hier, hier, hier.
Zijn hele stuk is hier te lezen.
Verzet tegen islamcentrum exemplarisch voor Amerikaans waardendebat
NRC 03.09.2010 De discussie tussen voor- en tegenstanders van een islamitisch cultureel centrum in de buurt van Ground Zero in New York is net zo Amerikaans als Halloween, Super Bowl of vuurwerk op Onafhankelijkheidsdag.
Dat schrijft Frans Timmermans, Kamerlid voor de PvdA, in dit opiniestuk. Het heeft volgens hem te maken met de spanning tussen de vrijheid die je voor jezelf claimt en de vrijheid die een ander moet worden gegund. “Thomas Jefferson was daarvan een sprekend voorbeeld. Niemand heeft mooiere teksten over individuele vrijheid geschreven dan hij. Maar zijn eigen vrijheid en welvaart steunde wel op de slaven die zijn landgoed draaiende hielden.”
De discussie over wat ‘echte Amerikanen’ zijn, is zo oud als het land zelf, betoogt Timmermans. “Lange tijd gold dat alleen witte protestanten uit Noord-West Europa echte Amerikanen waren. Iedere keer als er een nieuwe grote groep migranten het land binnenkwam, waren er zorgen over de teloorgang van ‘Amerikaanse waarden’. Vanaf de zeventiende eeuw werden op die basis aan groepen mensen rechten onthouden die voor anderen vanzelfsprekend waren. En bijna altijd wisten de nieuwkomers uiteindelijk dezelfde rechten te verwerven, al ging dat met heel veel strijd gepaard.”
Brandstichting in moskee Tennessee
Parool 03.09.2010 WASHINGTON – Een brand die afgelopen weekeinde een moskee in aanbouw in de Amerikaanse plaats Murfreesboro (Tennessee) in de as legde, blijkt te zijn aangestoken. Dat heeft een woordvoerder van de Amerikaanse opsporingsdienst ATF vrijdag (lokale tijd) gezegd tegen Amerikaanse media.. In de VS woedt momenteel een hoogoplopende discussie over de plannen om een moskee te bouwen in New York. De bouwlocatie ligt vlakbij Ground Zero, de plek waar tot de terreuraanslagen van 11 september 2001 het World Trade Center stond.
Brandstichting in moskee Tennessee
AD 03.09.2010 WASHINGTON – Een brand die afgelopen weekeinde een moskee in aanbouw in de Amerikaanse plaats Murfreesboro (Tennessee) in de as legde, blijkt te zijn aangestoken. Dat heeft een woordvoerder van de Amerikaanse opsporingsdienst ATF vrijdag (lokale …
Elsevier 27.08.2010 Onaangename berichten over de omgang met moslims in dit grote land – hier, hier en hier. De verleiding is groot ze in de context van de enorme aandacht voor de controverse over het islamitisch centrum nabij Ground Zero te plaatsen. Dat is natuurlijk moeilijk met zekerheid te zeggen. Maar onderstaande video – met dank aan dit blog – lijkt me veelzeggend genoeg.
Bloomberg: moskee New York teken van vrijheid
25.08.2010 De burgemeester van New York, Michael Bloomberg, zei dinsdag dat het niet toestaan van een moskee in de buurt van de plek waar de aanslagen van 11 september 2001 plaatsvonden ‘onze toewijding om terreur met vrijheid te bestrijden aantast’. Bloomberg deed zijn uitspraken tijdens een diner ter gelegenheid van de iftar, de maaltijd die moslims nuttigen nadat ze tijdens de ramadan de hele dag hebben gevast.
Megamoskee Ground Zero is geen moskee
Trouw 24.08.2010 De ophef over het islamitische centrum op Manhattan is niet terecht. Het wordt een uniek cultureel instituut.
De discussie over de zogenaamde megamoskee die vlakbij Ground Zero zal verrijzen, houdt de gemoederen overal in de wereld bezig.
New Yorkers protesteren bij geplande moskee
AD 23.08.2010 Ongeveer vijfhonderd tegenstanders van de plannen om een islamitisch centrum nabij Ground Zero in Manhattan te bouwen hebben zondag geprotesteerd in New York. Iets verderop betoogden ongeveer tweehonderd voorstanders van het centrum met onder anderen een gebedsruimte. Dat berichten Amerikaanse media.
· Lees ook: Hamas: moskee Ground Zero moet worden gebouwd
· Lees ook: Obama nuanceert uitspraak over moskee
· Lees ook: Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero
Demonstraties voor en tegen moskee Ground Zero
Elsevier 22.08.2010 Zondagmiddag zal bij de plek waar in 2001 het World Trade Center werd aangevallen een grote demonstratie plaatshebben tegen de bouw van een moskee in de buurt.
Volgens de organisatie zullen brandweerlieden, familieleden van de slachtoffers van de terroristische aanval en buurtbewoners aan de demonstratie deelnemen.
Dat melden diverse Amerikaanse media. De demonstratie had om 11.00 uur lokale tijd (17.00 in Nederland) plaats. Zo’n 300 mensen liepen mee. Tegelijkertijd protesteerden naar schatting 200 mensen voor de moskee. De politie had moeite om beide groepen uit de buurt van elkaar te houden.
De organiserende groep van de demonstratie tegen het islamitische centrum, de ‘Coalition to Honor Ground Zero’ wil tegelijkertijd demonstreren tegen alle ‘jihad of shariamoskeeën’ in Amerika.
Zie ook: Kritiek Obama vanwege moskee
Goddelijke hand achter Ground Zeromoskee?
VK20.08.2010 Bedriegen is een kunst -Daisy Khan ontving van de Nederlandse regering 1 miljoen dollar voor het internationale project WISE, Women’s Islamic Initiative in Spirituality and Equality.
Khan wil samen met andere moslimvrouwen de waarheid van de islam verspreiden en die waarheid heeft, volgens haar, al veertien eeuwen lang tot positieve sociale veranderingen geïnspireerd.
En ook Rima Fakih Miss USA tegen moskee:
‘Ik sta volledige achter de uitspraken van president Barack Obama over de grondwettelijke vrijheid van godsdienst,’ aldus Miss USA Rima Fakih. Maar, voegt ze eraan toe, de initiatiefnemers moeten rekening houden met degenen die op 11 september 2001 familie en vrienden verloren bij de aanslagen op het World Trade Center. ‘De moskee zou niet zo dicht bij Ground Zero moeten komen.
Islamitische Miss USA tegen Ground Zero-moskee
Elsevier 21.08.2010 Miss USA Rima Fakih heeft zich uitgesproken tegen de geplande bouw van een moskee nabij Ground Zero in New York. Fakih, zelf praktiserend moslima, is van mening dat de initiatiefnemers rekening moeten houden met de gevoelens van New Yorkers.
Telegraaf 21.08.2010 Miss USA, Rima Fakih, heeft in een interview laten weten dat zij het een goed idee vindt als de omstreden moskee vlakbij Ground Zero in NY ergens anders wordt gehuisvest. Rima Fakih is een dochter van Libanese immigranten en woont in Queens, New York. Ze is een praktiserende moslima en houdt zich ook aan de ramadan.
Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero – Video
De Pers 18.08.2010 De discussie over de moskee die eigenlijk geen moskee is, wordt schriller. Het geplande islamitische gebedshuis vlak bij Ground Zero in New York raakt een open zenuw in de Amerikaanse samenleving.
Imam ‘Ground Zero Moskee’ hielp FBI
Spits 18.08.2010 De imam achter de moskee nabij ‘Ground Zero’ heeft in het verleden de FBI geholpen bij het bestrijden van terreur. Daarover schrijft het populaire blog The Huffington Post. In maart 2003 werd de imam Feisal Abdul Rauf opgeroepen een lezing te houden in een politiebureau op Manhattan. Daar zei hij dat de “islam en extremisme niet samen gaan volgens de meeste moslims.”
Moslims feesten op 11 september (316)
Spits 18.08.2010 Feestelijkheden die het einde van de vastenmaand Ramadan markeren, kunnen dit jaar worden misbruikt om moslims in een kwaad daglicht te stellen. Islamieten worden er mogelijk van beschuldigd dat zij de aanslagen op 11 september 2001 vieren. Daarvoor waarschuwen moslimorganisaties.
Obama: politiek onhandig bij Ground Zeromoskee
Elsevier 17.08.2010 Het conflict over de mogelijke bouw van een moskee in de onmiddellijke nabijheid van Ground Zero, Verdieping Nul, in New York waar tot aan de morgen van 11 september 2001 de Twin Towers stonden, begint een steeds grimmiger karakter te krijgen.
Hamas: moskee Ground Zero moet worden gebouwd
AD 16.08.2010 GAZA – Moslims ‘moeten’ een moskee bouwen nabij Ground Zero in New York. Moslims ‘moeten overal bouwen’, net zoals christenen en joden hun gebedshuizen bouwen, zodat gelovigen kunnen bidden. Dat heeft Hamasleider Mahmoud al-Zahar maandag gezegd.
- Lees ook: Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero
- Lees ook: Joodse lobbyclub hoopt dat Geert Wilders wegblijft
- Lees ook: Meeste Amerikanen tegen moskee Ground Zero
- Lees ook: Bloomberg: Het maakt niet uit wat Wilders zegt
- Lees ook: Wilders heeft ‘goed gevoel’ over NY-trip
Hamas blij met moskee Ground Zero
Spits 16.08.2010 Terreurorganisatie Hamas juicht de constructie van een moskee op steenworp afstand van Ground Zero toe. Dat heeft leider Mahmoud al-Zahar vandaag gezegd, meldt persbureau AFP. Hoe meer moskeeën er gebouwd worden, hoe beter, stelt de moslimextremist.
Lees ook
Obama nuanceert uitspraken
Obama steunt moskee Ground Zero
Subsidiereis imam Ground Zero
Wilders: Goed gevoel over reis
Trouw 16.08.2010 Het was onontkoombaar: ook president Obama moest zich mengen in de controverse over de bouw van een islamitisch centrum in de buurt van ’Ground Zero’.
Vrijdagavond, tijdens een diner op het Witte Huis ter gelegenheid van het begin van de islamitische vastenmaand Ramadan, zei hij dat moslims overal in Amerika een moskee moeten kunnen bouwen, zo lang dat maar volgens de plaatselijke regels is, ook op de zuidpunt van Manhattan.
Ook moslim mag op Manhattan zijn geloof belijden
Trouw 14.08.2010 De bouw van een moskee nabij de ruïnes van het World Trade Center in New York zorgt voor controverse. Burgemeester Bloomberg verdedigt de plannen.
Obama nuanceert uitspraak over moskee
AD 14.08.2010 WASHINGTON – De Amerikaanse president Barack Obama is zaterdag deels teruggekomen op zijn uitspraak over de omstreden plannen voor de bouw van een moskee in hartje New York.
Obama nuanceert uitspraak over moskee
NU 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama is zaterdag deels teruggekomen op zijn uitspraak over de omstreden plannen voor de bouw van een moskee in hartje New York. ‘Ik had het niet over wijsheid van besluit’
DePers 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama is zaterdag deels teruggekomen op zijn uitspraak over de omstreden plannen voor de bouw van een moskee in hartje New York.
Obama nuanceert uitspraak over moskee
VK 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama is zaterdag deels teruggekomen op zijn uitspraak over de omstreden plannen voor de bouw van een moskee in hartje New York.
Obama nuanceert Moskee-uitspraken
Spits 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama is deels teruggekomen op zijn uitspraak over de omstreden plannen voor de bouw van een moskee in hartje New York.
Uit peilingen blijkt dat veel Amerikanen tegen de geplande bouw van het islamitische centrum in Manhattan zijn.
Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero
AD 14.08.2010 WASHINGTON – De Amerikaanse president Barack Obama steunt het uiterst omstreden plan voor een moskee in de buurt van Ground Zero, de plek in New York die op 11 september 2001 werd verwoest door radicaalislamitische aanslagen.
- Lees ook: Joodse lobbyclub hoopt dat Geert Wilders wegblijft
- Lees ook: Meeste Amerikanen tegen moskee Ground Zero
- Lees ook: Homobar naast islamitisch centrum New York
DePers 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama steunt het uiterst omstreden plan voor een moskee in de buurt van Ground Zero.
Obama steunt bouw islamitisch centrum
NRC 14.08.2010 De Amerikaanse president Obama heeft zijn steun uitgesproken voor de bouw van een omstreden islamitisch centrum in de buurt van de plaats van de aanslagen op het World Trade Center op 11 september 2001. Volgens de president moet het belang van de vrijheid van godsdienst „onwankelbaar” zijn.
Obama steunt bouw moskee bij Ground Zero
Elsevier 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama vindt dat in zijn land niet mag worden getornd aan de godsdienstvrijheid. Hij steunt daarom het zeer ostreden plan voor een moskee een paar straten van Ground Zero, de plek in New York die op 11 september 2001 werd verwoest door radicaalislamitische aanslagen.
Bij een opiniepeiling in opdracht van de Amerikaanse nieuwszender CNN sprak 68 procent van de ondervraagden zich uit tegen het geplande islamitische gebedshuis, 29 procent was voor. Volgens CNN groeit het verzet tegen de moskee. Obama en de moskee: (onverwachte) reacties
Obama sprak tijdens een iftar op het Witte Huis waar moslims met hem een maaltijd nuttigden tijdens de vastenmaand, de ramadan.
Zie ook:
Obama steunt moskee bij Ground Zero
Parool 14.08.2010 WASHINGTON – De Amerikaanse president Barack Obama steunt het uiterst omstreden plan voor een moskee in de buurt van Ground Zero, de plek in New York die op 11 september 2001 werd verwoest door radicaalislamitische aanslagen.
- Lees ook: Meeste Amerikanen tegen moskee Ground Zero (12-08-10)
- Lees ook: Theodor Holman: Moskeebouw (11-08-10)
Obama steunt moskee bij Ground Zero
Spits 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama steunt het uiterst omstreden plan voor een moskee in de buurt van Ground Zero, de plek in New York die op 11 september 2001 werd verwoest door radicaalislamitische aanslagen.
Barack Obama steunt moskee bij Ground Zero
VK 14.08.2010 De Amerikaanse president Barack Obama steunt het uiterst omstreden plan voor een moskee in de buurt van Ground Zero, de plek in New York die op 11 september 2001 werd verwoest door radicaalislamitische aanslagen.
Moskee Ground Zero: het Westen is zo laf
Elsevier 13.08.2010 Het Westen heeft geen morele of principiële ankerpunten meer. De islamitische tegenstander tart het Westen, om in de nabijheid van wat hun eigen geloofsgenoten hebben aangericht een moskee neer te zetten. Een moskee? Was dat niet de plek geweest in Hamburg waar de zelfmoordenaars van elf september bijeen kwamen?
Commentaar – Moskee in New York
NRC 13.08.2010 Wat juridisch is toegestaan, is daarmee maatschappelijk nog niet altijd wenselijk. Het zou een centrum van verbroedering en integratie moeten worden, maar het dreigt een brandpunt voor oplaaiende tegenstellingen te zijn.
Het Cordoba Huis, het islamitisch centrum in New York dat twee straten van Ground Zero vandaan moet verrijzen. Vlak bij de plek waar op 11 september 2001 twee vliegtuigen zich in de Twin Towers boorden. Aanslagen, gepleegd door moslimextremisten, waarbij bijna 3.000 doden vielen. Onder wie christenen, moslims, joden, atheïsten, Amerikanen, niet-Amerikanen.
Spits 12.08.2010 Een meerderheid van de Amerikanen is tegen de constructie van een moskee op steenworp afstand van Ground Zero in New York, waar op 11 september 2001 duizenden mensen door islamitische terreur omkwamen. 68 procent is tegen de plannen en slechts 29 procent is voor, blijkt uit een opiniepeiling van nieuwszender CNN.
‘Homobar naast islamitisch centrum WTC’
DePers 10.08.2010 Een Amerikaanse tv-presentator heeft aangekondigd een homobar te willen openen naast het geplande islamitische centrum nabij Ground Zero in New York. Dat meldden Amerikaanse media dinsdag.
Homobar naast Ground Zero-moskee
Spits 10.08.2010 Een Amerikaanse tv-presentator heeft aangekondigd een homobar te willen openen naast het geplande islamitische centrum bij Ground Zero in New York. “Als een Amerikaan vind ik dat zij het volste recht hebben een moskee te bouwen. Ze hebben de grond immers gekocht en ze houden zich aan de wet. Daarom heb ik als een teken van goede wil besloten hetzelfde te doen”, aldus Greg Gutfeld.
Homobar naast islamitisch centrum New York
AD 10.08.2010 Een Amerikaanse tv-presentator heeft aangekondigd een homobar te willen openen naast het geplande islamitische centrum nabij Ground Zero in New York.
Homobar naast islamitisch centrum New York
Parool 10.08.2010 NEW YORK – Een Amerikaanse tv-presentator heeft aangekondigd een homobar te willen openen naast het geplande islamitische centrum nabij Ground Zero in New York. Dat meldden Amerikaanse media dinsdag.
- Lees ook: Wilders demonstreert tegen moskee New York (06-08-10)
- Lees ook: Groen licht voor moskee nabij Ground Zero (03-08-10)
Homobar naast islamitisch centrum New York
Trouw 10.08.2010 Een Amerikaanse tv-presentator heeft aangekondigd een homobar te willen openen naast het geplande islamitische centrum nabij Ground Zero in New York. Dat meldden Amerikaanse media dinsdag.
Telegraaf 10.08.2010 Een presentator van Fox News wil een homobar openen naast de geplande moskee nabij Ground Zero in New York. Greg Gutfeld, , Amerikaanse nieuwszender Fox News, is van plan om als het dertien etages tellende islamitische centrum daadwerkelijk in de buurt van Ground Zero komt te staan, er een gaybar naast te bouwen. Hij wil daarmee ‘de dialoog aangaan’.
En dit:
Terroristen gijzelen ons nog steeds
VK 06.09.2010 Wantrouwen heeft zich als een virus verspreid, meent Nazmiye. Het mooiste boek dat het trauma van de aanslagen op de World Trade Centre behandelt, is de roman Extreem luid & Ongelooflijk dichtbij van Jonathan Safran Foer. Wat de roman zo mooi maakt is dat er een ongelooflijke kwetsbaarheid en zachtheid in schuilt over verlies. Het is de geschiedenis van een 9- jarige jongen die zijn vader heeft verloren bij de aanslagen. Daaromheen spelen de levensverhalen van zijn moeder, oma en opa die ook te maken hebben met verlies en de angst om te leven.
En ook nog:
Geert Wilders zegt NEE tegen verbranding Koran 11.09.2010
Welliswaar wilde Geert Wilders de koran eerst nog verbieden, echter verbranden gaat hem zelfs wat te ver.
De organisatie in Gainesville (Florida) beschouwt de islam als geloof van de duivel. De groepering nodigt op internet christenen uit voor de Internationale Verbrand Een Koran Dag, van 18.00 tot 21.00 uur bij het Evangelische kerkgebouw van het zogenoemde Dove World Outreach Center.
Koran-verbrand-dag: wereldwijde onrust – Video
Amerikaanse pastoor wil ‘koran-verbrand-dag’ – Video
Wilders: Koranverbranding slecht plan
AD 08.09.2010 DEN HAAG – Ook PVV-leider Geert Wilders keert zich tegen het voornemen van een Amerikaanse predikant om zaterdag, 11 september, korans te verbranden. ”Slecht plan!”, liet hij desgevraagd weten via een sms.
- Lees ook: Geestelijke heeft recht op Koranverbranding
- Lees ook: Vaticaan laakt koranverbranding
- Lees ook: Protest tegen verbranden koran in VS zwelt aan
Wilders tegen koranverbranding
Parool 08.09.2010 Ook PVV-leider Geert Wilders keert zich tegen het voornemen van een Amerikaanse predikant om zaterdag, 11 september, korans te verbranden. ”Slecht plan!”, liet hij woensdag desgevraagd weten via een sms.
Europese Unie en Geert Wilders tegen Koranverbranding
Elsevier 08.09.2010 Het plan van een Amerikaanse predikant om een stapel Korans, het heilige boek voor moslims, te verbranden, kan op veel kritiek rekenen. Na Hillary Clinton en Davis Patraeus hebben ook EU-buitenlandchef Catherine Ashton, PVV-leider Geert Wilders, actrice Angelina Jolie en het Vaticaan zich tegen het voornemen uitgesproken.
Zie ook:
Wilders tegen koranverbranding
Telegraaf 08.09.2010 Ook PVV-leider Geert Wilders keert zich tegen het voornemen van een Amerikaanse predikant om zaterdag, 11 september, korans te verbranden. „Slecht plan!”, liet hij woensdag desgevraagd weten via een sms.
- Zie ook:
- • Koranverbranding tergt Joden
- • Verbranden koran ‘idioot en gevaarlijk’
- Koranverbranding tergt Joden
- Clinton: koran verbranden schande
- Verbranden koran ‘idioot en gevaarlijk’…
- Predikant zet koranverbranding door
- Onrust over plan koranverbranding…
Wereld laakt geplande koranverbranding
08.09.2010 WASHINGTON – Wereldwijd is zeer kritisch en met grote bezorgdheid gereageerd op de plannen van een predikant in de Amerikaanse staat Florida om op zaterdag 11 september massaal korans te verbranden.
Volgens de Centrale Raad van de Joden in …
- Lees ook: Vaticaan laakt koranverbranding (08-09-10)
Geestelijke heeft recht op Koranverbranding
08.09.2010 (Novum/AP) – Als hij zijn plannen om de Koran te verbranden doorzet, zal de Amerikaanse dominee Terry Jones van het Dove World Outreach Center in Gainsville, in de Amerikaanse staat Californië, ongetwijfeld veel mensen beledigen. Toch maakt het eerste amendement van de Amerikaanse grondwet, waarin de vrijheid van meningsuiting wordt beschermd, het hem mogelijk zijn plan door te zetten.
De plannen van Jones zijn door het Wite Huis, de hoogste Amerikaanse bevelhebber in Afghanistan, het Vaticaan, islamitische groeperingen en veteranen veroordeeld. Jones laat zich echter niet afhouden van zijn plannen. Hij zei dat hij op een dramatische manier wil benadrukken dat hij van mening is dat de Koran boosaardig is, omdat het geweld en radicalisme voorstaat.
Minister VS bezorgd om ‘anti-islamwaanzin’
Trouw 08.09.2010 De Amerikaanse minister van Justitie Eric Holder sprak met religieuze leiders over de toenemende anti-islamitische sentimenten in de aanloop naar de herdenking van de terreuraanslagen in New York.
EU en Vaticaan veroordelen koranverbranding
VK 08.09.2010 Hoe krijgt de radicale dominee van een kleine kerk in zomaar een Amerikaanse stad de aandacht van de burgemeester, de ministers van Justitie en Buitenlandse Zaken, een hoge generaal in Afghanistan, het Vaticaan, zijn collega-dominees, Angelina Joli etc.
Vaticaan laakt koranverbranding
Parool 08.09.2010 VATICAANSTAD – Het verbranden van korans, zoals voorgenomen in een stad in Florida, zou ”een schandalige en ernstige daad” zijn. Dat heeft het Vaticaan woensdag in een verklaring laten weten.
Witte Huis veroordeelt plan verbranden korans
NRC 08.09.2010 Het plan van een kleine evangelische kerk uit Florida om op 11 september korans te verbranden is „idioot en gevaarlijk”. Dat heeft de Amerikaanse minister van Justitie Eric Holder gezegd.
Protest tegen verbranden koran in VS zwelt aan
AD 08.09.2010 Meer en meer Amerikaanse politici laten zich kritisch uit over het plan van een predikant van een kleine protestantse kerk in Florida om zaterdag, op 11 september, korans te verbranden. Minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton mengde zich ook in de discussie.
- Lees ook: Witte Huis waarschuwt tegen Koranverbranding
- Lees ook: Predikant zet koranverbranding door
- Lees ook: Iran waarschuwt tegen verbranding Koran op 9/11
Witte Huis tegen Koranverbranding
08.09.2010 (Novum/AP) – Het Witte Huis en de Amerikaanse commandant in Afghanistan hebben dinsdag gewaarschuwd dat het voornemen van een Amerikaanse dominee om zaterdag exemplaren van de Koran te verbranden de levens van Amerikaanse militairen in het buitenland in gevaar kan brengen.
Minister VS tegen verbranden korans:
Telegraaf 08.09.2010 VIDEO Het plan van de predikant van een kleine protestantse kerk in Florida om zaterdag, op 11 september, korans te verbranden, is „idioot en gevaarlijk”. Dat zei de Amerikaanse minister van Justitie Eric Holder dinsdag (lokale tijd) na afloop van een overleg met religieuze leiders in Washington.
- Zie ook:
- • ‘Koran-verbrand-dag’
- • Clinton: koran verbranden schande
- • Predikant zet koranverbranding door
- • Onrust over plan koranverbranding
- • Kerk negeert verbod verbranden koran
Islamitische voorman waarschuwt VS
Telegraaf 08.09.2010 Een leider van de Egyptische Moslim Broederschap heeft woensdag gewaarschuwd dat een koranverbranding zoals gepland in Florida de haat tegen de Verenigde Staten zal aanwakkeren. Essam al-Errian van het bestuur van de broederschap zei dat het hier gaat om een barbaarse daad die doet denken aan de Spaanse Inquisitie.
Witte Huis waarschuwt tegen Koranverbranding
AD 07.09.2010 WASHINGTON – Het Witte Huis en de Amerikaanse commandant in Afghanistan hebben dinsdag gewaarschuwd dat het voornemen van een Amerikaanse dominee om zaterdag exemplaren van de Koran te verbranden de levens van Amerikaanse militairen in het …
- Lees ook: Predikant zet koranverbranding door
- Lees ook: Plan koranverbranding verontrust generaals VS
- Lees ook: Gainesville verbiedt koranverbranding
- Lees ook: Al-Azhar veroordeelt geplande koranverbranding
Witte Huis waarschuwt tegen Koranverbranding
07.09.2010 Het Witte Huis en de Amerikaanse commandant in Afghanistan hebben dinsdag gewaarschuwd dat het voornemen van een Amerikaanse dominee om zaterdag exemplaren van de Koran te verbranden de levens van Amerikaanse militairen in het buitenland in gevaar kan brengen.
Iran waarschuwt tegen verbranding Koran op 9/11
AD 07.09.2010 Iran heeft gewaarschuwd voor het in brand steken van de Koran op 11 september, bij de herdenking van de aanslagen in 2001. Een Amerikaanse kerkgenootschap in Gainesville (Florida) heeft die verbranding aangekonidgd . Die daad zal oncontroleerbare reacties uitlokken in de moslimwereld, zo zei een woordvoerder van Buitenlandse Zaken.
Predikant zet koranverbranding door
VK 07.09.2010 De predikant van een kleine protestantse kerk in Florida zet zijn plan door om deze week een koran te verbranden. Dat zei pastor Terry Jones dinsdag.
Afghanen: blijf af van de Koran
VK 06.09.2010 Ongeveer vijfhonderd Afghanen hebben maandag in de Afghaanse hoofdstad Kabul gedemonstreerd tegen het voornemen van een Amerikaanse kerk om op 11 september exemplaren van de Koran te verbranden. Betogers riepen op president Barack Obama te doden en scandeerden leuzen als ‘Dood aan Amerika’ en ‘Leve de islam’.
Het Dove World Outreach Center in Gainesville (Florida) had eerder plannen bekendgemaakt de Koran te verbranden ter herdenking van de terroristische aanslagen in de VS, negen jaar geleden, maar kreeg geen toestemming in het openbaar een vuur te maken.
Kerk negeert verbod verbranden koran
Telegraaf 20.08.2010 De Dove World Outreach Center in Gainesville in de Amerikaanse staat Florida blijft bij zijn voornemen op eigen grond op 11 september korans te verbranden.
Spits 20.08.2010 De kerk uit Gainesville (Florida) die van plan is om op 11 september Korans te verbranden, negeert een verbod van de gemeente. Dat meldt nieuwszender Fox News vandaag.
Het gemeentebestuur heeft de actie verboden omdat het in het openbaar in brand steken van boeken niet is toegestaan, omdat het vuur kan overslaan. “De stad Gainesville geeft geen vergunning, maar wij zullen gewoon Korans verbranden”, reageert de kerkleiding. Zij wil namelijk de aanslagen herdenken die moslimextremisten op 11 september 2001 pleegden.
‘Zionisten laten Korans branden’ (329)
Spits 13.08.2010 Zionisten zitten achter de verbrand-de-Koran-dag die een predikant in de Amerikaanse staat Florida organiseert 11 september aanstaande. Dat heeft de baas van de Iraanse Organisatie voor Islamitische Cultuur en Relaties gezegd in een interview met staatspersbureau IRNA.
“Deze oproep tot een verbrand-de-Koran-dag is de Zionistische manier om illegale rechten te bewerkstelligen voor de illegitieme Zionistische minderheid in de wereld”, aldus Mehdi Mostafavi.
Moslims VS bezorgd over Suikerfeest op 9/11
VK 13.08.2010 Moslims in de VS zijn bezorgd omdat dit jaar op 11 september het Suikerfeest wordt gevierd. Zij hebben de politie daarom om extra waakzaamheid gevraagd. Dit heeft de Amerikaanse moslimorganisatie MPAC vrijdag gezegd.
Amerikaanse kerk wil korans verbranden
AD 31.07.2010 WASHINGTON – Een christelijke groepering in de Verenigde Staten wil op 11 september publiekelijk korans verbranden, precies negen jaar na de radicaalislamitische aanslagen op de VS. De aankondiging van de onafhankelijke kerk leidde al tot …
DePers 31.07.2010 Een christelijke groepering in de Verenigde Staten wil op 11 september publiekelijk korans verbranden, precies negen jaar na de radicaalislamitische aanslagen op de VS.
Amerikaanse kerk wil korans verbranden
VK 31.07.2010 Een christelijke groepering in de Verenigde Staten wil op 11 september publiekelijk korans verbranden, precies negen jaar na de radicaalislamitische aanslagen op de VS. De aankondiging van de onafhankelijke kerk leidde al tot protesten van moslims en andere christenen.
Herdenking versus Bezinning:
Metro 10.09.2010 Twee jongens. “Zoekt u iets?”
Is rijke westerling even fout als terrorist?
Trouw 10.09.2010 Vielen er veel doden bij de aanslagen op 11 september 2001, of relatief weinig? De beoordeling hangt af van de denkwijze die gevolgd wordt: als kwade opzet er niet meer toe doet, wordt het aantal doden gemakkelijk gerelativeerd.
Trouw 10.09.2010 Morgen, de elfde september, zal opnieuw de aanslag op de Twin Towers, het WTC in New York, herdacht worden en in de Nederlandse media zal dan vaak de naam van een omstreden Nederlands politicus opduiken. Maar hier hoeft dat nog niet, hier kunnen we terugkijken op de gebeurtenis zelf, en dan vooral stilstaan bij de slachtoffers – dat is toch de zin van herdenken.
Herdenking 11 september in teken van controverse
10.09.2010 De herdenking van de aanslagen van 11 september 2001 in New York en Washington is naar verwachting de herdenking met de grootste politieke lading. Er zijn plannen voor de bouw van een islamitisch centrum in de buurt van Ground Zero, de plek waar ooit de Twin Towers stonden, en bovendien heeft de Amerikaanse dominee Terry Jones het plan opgevat om op 11 september korans te gaan verbranden.
Not Amused:
Twin Towers-advertentie leidt tot Amerikaanse woede
Elsevier 09.09.2010 De Franse krant Courrier International trekt een advertentie terug waarin wordt verwezen naar de terroristische aanvallen op 11 september 2001. De reclame zorgde voor veel woede in Amerika. De advertentie laat de Twin Towers in New York zien, die minder hoog zijn dan ze oorspronkelijk waren. Boven de twee torens vliegen twee vliegtuigen. Onder de foto staat de tekst ‘leer anticiperen’. De advertentiecampagne leidde tot woedende reacties in Amerika. Komende zaterdag is de herdenking van de aanslagen die negen jaar geleden plaatshadden.
De advertentie prijst het nieuwe formaat van het Franse dagblad aan. De campagne is bedacht door een de Franse afdeling van het New Yorkse reclamebureau Saatchi & Saatchi. De krant is na de ophef bereid om de advertentie terug te trekken. Vorig jaar was er ook ophef over eenzelfde soort reclame. Daarin beweerde WNF dat bij de tsunami veel meer doden vielen dan bij de aanslagen op de Twin Towers. Een foto van tientallen vliegtuigen die op Manhattan afvliegen moest die boodschap ondersteunen.
Ophef over reclame met Twin Towers
VK 09.09.2010 Een Franse uitgever zal een mediacampagne voor een van haar titels stopzetten als het de gevoelens van Amerikanen kwetst. Dat zei de inhoudelijk directeur van het bedrijf, Philippe Thureau-Dangin, vrijdag tegen Postmedia Nieuws.
Franse krant: Twin Towers hadden korter moeten zijn
AD 09.09.2010 Commotie in de Verenigde Staten om een Franse advertentie die de draak steekt met de terroristische aanslagen van 11 september 2001. “Smakeloos”, vinden de Amerikanen.
- Lees ook: ‘Nieuwe WTC-toren klaar in 2013’
- Lees ook: New Yorkers boos om moskee-plannen bij Ground Zero
- Lees ook: Ground Zero is door crisis nog steeds bouwput
Ophef om 9/11-advertentie van Franse krant
Telegraaf 09.09.2010 In de Verenigde Staten is ophef ontstaan over een advertentie van een Franse krant, die de spot drijft met de terroristische aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Herdenking 9/11 – 11.09.2010
“Opnieuw ontmoeten we elkaar om de dag te herdenken die we 9/11 hebben genoemd. We zijn teruggekeerd naar deze gewijde plek om onze harten samen te voegen, evenals de namen van diegenen van wie we hielden en die we verloren,” zei hij. “Geen andere publieke tragedie heeft onze stad zo diep getroffen. Geen andere plek is zo gevuld met ons mededogen, onze liefde en onze solidariteit.”
Zo’n omslag was 9/11 ook weer niet
Trouw 11.09.2010 James Kennedy – In mijn herinnering was zaterdag 8 september 2001 de gelukkigste dag van mijn leven. Ik had net een sollicitatiegesprek achter de rug bij de Vrije Universiteit in Amsterdam en was teruggevlogen naar huis in Amerika, waar ik genoot van mijn familie, baan en studenten.
Kunstenaar eert slachtoffers 11 september Video
New York herdenkt 11 september Video
In beeld: Herdenking 9/11 – Foto’s
Ground Zero, negen jaar later foto’s
Herdenking 9/11 omgeven met ophef
Parool 11.09.2010 De aanloop naar de herdenking van de aanslagen van 11 september wordt dit jaar bepaald door onrust en geweld. Een dominee wilde korans verbranden, met protesten tot gevolg. In Nederland wordt met spanning uitgekeken naar het optreden van Geert Wilders.
Indrukwekkende speech Michelle
Telegraaf 11.09.2010 VIDEO First lady Michelle Obama en voormalig first lady Laura Bush hebben de slachtoffers van United Flight 93 herdacht.
Obama: Amerika zal haar vrijheden altijd verdedigen
Elsevier 11.09.2010 Door heel de Verenigde Staten zijn in plechtige bijeenkomsten de terroristische aanslagen van 11 september 2001 herdacht. De Amerikaanse president Barack Obama zei in een toespraak dat Amerika haar waarden en vrijheden ‘altijd zal verdedigen en levend houden’
Obama: VS niet in oorlog met islam
AD 11.09.2010 WASHINGTON – President Barack Obama van de Verenigde Staten heeft benadrukt dat zijn land niet in oorlog is en zal zijn met de islam. ‘Het was al-Qaeda dat ons aanviel, een zielige groep mannen die geloof verkeerd aanwenden’, zei Obama vanmiddag bij het Amerikaanse ministerie van Defensie in Washington.
Obama: VS niet in oorlog met islam
Trouw 11.09.2010 President Barack Obama van de Verenigde Staten heeft benadrukt dat zijn land niet in oorlog is en zal zijn met de islam. „Het was al-Qaeda dat ons aanviel, een zielige groep mannen die geloof verkeerd aanwenden”, zei Obama zaterdag bij het Amerikaanse ministerie van Defensie in Washington. Hij sprak ter gelegenheid van de negende herdenking van de aanslagen in New York en Washington.
Obama: VS niet in oorlog met islam
Parool 11.09.2010 WASHINGTON – President Barack Obama van de Verenigde Staten heeft benadrukt dat zijn land niet in oorlog is en zal zijn met de islam. ”Het was al-Qaeda dat ons aanviel, een zielige groep mannen die geloof verkeerd aanwenden”, zei Obama …
VK 11.09.2010 Door heel New York werden zaterdag klokken geluid en werd een moment..
Parool 11.09.2010 De Amerikaanse president Barack Obama heeft vrijdag in Washington de Amerikanen opgeroepen tot religieuze tolerantie. ”Wij moeten er zeker van zijn dat wij ons niet onderling tegen elkaar keren. Wij zijn één natie onder God, en we mogen die God verschillende namen geven, maar we zijn één natie”, aldus Obama.
‘VS zijn niet in oorlog met islam’
Telegraaf 11.09.2010 President Barack Obama heeft benadrukt dat zijn land niet in oorlog is en zal zijn met de islam.
11.09.2010 Door heel New York werden zaterdag klokken geluid en werd een moment stilte gehouden op het tijdstip dat terroristen precies negen jaar geleden met een vliegtuig het World Trade Center invlogen. Het eerste vliegtuig trof de noordelijke toren in 2001 om 14.46 uur Nederlandse tijd.
Achtergrond:
Interessante websites over 11 september
9/11: nooit eerder vertoonde beelden! Video
Telegraaf 07.09.2010 VIDEO Negen jaar na de aanslagen op het World Trade Center in New York zijn nog nooit eerder vertoonde beelden van de ramp vrijgegeven.
Nieuwe nog niet eerder vertoonde beelden van 9/11 – Video
Nieuwe beelden 9/11 doen vragen rijzen
AD 07.09.2010 NEW YORK – Zaterdag is de negende herdenking van de terroristische aanslagen van 9/11. Juist in de week van die herdenking zijn er nieuwe beelden opgedoken over de aanval op de WTC-torens. Op de al die jaren geheim gebleven beelden is onder meer …
- Lees ook: Rice tegen Bush op 9/11: Blijf weg uit Washington
- Lees ook: Hamburg sluit moskee die banden had met 9/11
- Lees ook: Ahmadinejad trekt dodental 9/11 in twijfel
- Lees ook: Kopstuk al-Qaeda woonde 15 jaar in VS
Zie ook:
Nieuwe toren WTC over drie jaar klaar
Trouw 08.09.2010 Inclusief de antenne op het dak wordt de toren 1776 voet (538 meter) hoog. Een symbolische hoogte, omdat in het jaar 1776 de Amerikaanse onafhankelijksheidsverklaring werd getekend.
‘Nieuwe WTC-toren klaar in 2013’
AD 08.09.2010 NEW YORK – De centrale toren van het nieuwe WTC-complex in New York op de plek waar in 2001 de Twin Towers instortten, is klaar in 2013. Dat hebben overheidsfunctionarissen en ontwikkelaars gezegd op een bijeenkomst over de toekomst van de …
Blog:
Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010
Debat in de Digitale Hofstad » Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010
Buitenlandse Zaken maakt handleiding PVV voor diplomaten
augustus 10, 2010 - Posted by jandewandelaar | Uncategorized | 2e kamer, 911, Anti-Defamation League, Barack Obama, Cordoba Huis, Donald Trump, Dries van Agt, Feisal Abdul Rauf, fide, Geert Wilders, geert wilders pvv, ground zero, hamas, integratie, islam, Jaap de Hoop Scheffer, Kirsan Iljoemzjinov, kosten batenanalyse, Mahmoud al-Zahar, migranten, Murfreesboro Tennessee, new york, Oren Segal, pvv, RIA Novosti., Rima Fakih, schaken, speech, toespraak, wereld Schaak Federatie, wilders, WTC
24 reacties
Sorry, the comment form is closed at this time.
1 – Digitale wandeling door Den Haag
Jan de Wandelaar tijdens een wandeling door het politieke landschap in Den Haag o.a.;
Lees: Bijna 450 jaar geleden begon de opstand waaruit Nederland werd geboren AD 27.11.2021
in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 en de 2e Kamerverkiezingen op 11 mei 2011 (tenzij vervroegde verkiezingen).
JA JA JA, notabene op 20.02.2010 04.15 uur viel het kabinet Balkenende IV uiteindelijk dus toch vanwege die heikele kwestie Afghanistan (Uruzgan).
De vervroegde 2e kamerverkiezingen waren op 9 juni 2010 !!!!
En door het gedonder tijdens de Onderhandelingen in het Catshuis viel op 21.04.2012 uitendelijk ook kabinet Rutte 1.
Er zijn dus op 12.09.2012 wederom vervroegde 2e kamerverkiezingen !!!
En toen dus op weg naar 15.03.2017 !!!!
En toen was er De val van Rutte III vanwege het gedonder met de belastingdienst 15.01.2021 !!
En zo dadelijk dus weer op weg naar de 2e kamerverkiezingen op 17 maart 2021 !!!
En er is hier altijd wel iets om over te zeiken. Ze zeggen in Den Haag daarom: Een dag nie gezeik, is een dag nie geleef.
Disclaimer: Dit is een non-profit site. Waar mogelijk is gebruik gemaakt van rechtenvrij materiaal via o.a. de Wikimedia Commons-licenties. Mocht u bezwaar hebben tegen de plaatsing van enig beeldmateriaal op deze site, omdat u bijvoorbeeld rechthebbende bent, laat u dan zo snel mogelijk een bericht achter opdat er zo spoedig mogelijk actie ondernomen kan worden.
Pagina’s
- 1 – Digitale wandeling door Den Haag
- Corona uitbraak Wuhan 2020
- Gemeenteraadsverkiezingen 21 maart 2018
- Gemeenteraadverkiezingen 19.03.2014
- Peter R. de Vries -R.I.P. 1956 – 2021
- Religie in de 21e eeuw
- Verkiezingen 2e kamer 12.09.2012
- Verkiezingen 2e Kamer 15.03.2017
- Verkiezingen 2e kamer op 17 maart 2021
Archief
- augustus 2022
- juli 2022
- juni 2022
- mei 2022
- april 2022
- maart 2022
- februari 2022
- januari 2022
- december 2021
- november 2021
- oktober 2021
- september 2021
- augustus 2021
- juli 2021
- juni 2021
- mei 2021
- april 2021
- maart 2021
- februari 2021
- januari 2021
- december 2020
- november 2020
- oktober 2020
- september 2020
- augustus 2020
- juli 2020
- juni 2020
- mei 2020
- april 2020
- maart 2020
- februari 2020
- januari 2020
- december 2019
- november 2019
- oktober 2019
- september 2019
- augustus 2019
- juli 2019
- juni 2019
- mei 2019
- april 2019
- maart 2019
- februari 2019
- januari 2019
- december 2018
- november 2018
- oktober 2018
- september 2018
- augustus 2018
- juli 2018
- juni 2018
- mei 2018
- april 2018
- maart 2018
- februari 2018
- januari 2018
- december 2017
- november 2017
- oktober 2017
- september 2017
- augustus 2017
- juli 2017
- juni 2017
- mei 2017
- april 2017
- maart 2017
- februari 2017
- januari 2017
- december 2016
- november 2016
- oktober 2016
- september 2016
- augustus 2016
- juli 2016
- juni 2016
- mei 2016
- april 2016
- maart 2016
- februari 2016
- januari 2016
- december 2015
- november 2015
- oktober 2015
- september 2015
- augustus 2015
- juli 2015
- juni 2015
- mei 2015
- april 2015
- maart 2015
- februari 2015
- januari 2015
- december 2014
- november 2014
- oktober 2014
- september 2014
- augustus 2014
- juli 2014
- juni 2014
- mei 2014
- april 2014
- maart 2014
- februari 2014
- januari 2014
- december 2013
- november 2013
- oktober 2013
- september 2013
- augustus 2013
- juli 2013
- juni 2013
- mei 2013
- april 2013
- maart 2013
- februari 2013
- januari 2013
- december 2012
- november 2012
- oktober 2012
- september 2012
- augustus 2012
- juli 2012
- juni 2012
- mei 2012
- april 2012
- maart 2012
- februari 2012
- januari 2012
- december 2011
- november 2011
- oktober 2011
- september 2011
- augustus 2011
- juli 2011
- juni 2011
- mei 2011
- april 2011
- maart 2011
- februari 2011
- januari 2011
- december 2010
- november 2010
- oktober 2010
- september 2010
- augustus 2010
- juli 2010
- juni 2010
- mei 2010
- april 2010
- maart 2010
- februari 2010
- januari 2010
- december 2009
- november 2009
- oktober 2009
- september 2009
- augustus 2009
- juli 2009
- juni 2009
- mei 2009
- april 2009
- maart 2009
-
Meest recente berichten
- Pleitbetoog om excuses en Nationale feestdag ter herdenking afschaffing van de slavernij !!!! – deel 2 – vervolg
- Troostmeisjes in de japanse dwangbordelen in Nederlands-Indië tijdens WO-2
- Van het Topsalaris van ex. ING-topman Ralph Hamers en het Witwas schandaal !! – vervolging – de nasleep
- Herstart proces Desi Bouterse Decembermoorden – deel 6 – Hoger beroep
- Op weg naar WOIII – versus Pravitel Vladimir Poetin als reincarnatie van Tsaar Peter de Grote ??
Recente reacties
- Tijd voor alweer een nieuwe impuls in de “Vogelaarwijken” versus Den Haag Zuidwest – deel 2 | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen op Tijd voor alweer een nieuwe impuls in de “Vogelaarwijken” – de nasleep
- De “Lange arm” van Rusland aangepakt « Debat in de Digitale Hofstad op Op weg naar de escalatie van de Koude Oorlog – versus Pravitel Vladimir Poetin als reincarnatie van Tsaar Peter de Grote !!
- Op weg naar de escalatie van de Koude Oorlog – versus Poetin als reincarnatie van Tsaar Peter de Grote ?? « Debat in de Digitale Hofstad op Op weg naar de escalatie van de Koude Oorlog – 03.06.2022 – Russische invasie Oekraïne alweer 100 dagen bezig
- Het Klimaatkabinet Rutte IV op weg in het jaar 2022 !!! – deel 21 « Debat in de Digitale Hofstad op Het Klimaatkabinet Rutte IV in het jaar 2022 !!! – deel 12c – nasleep Shell – hoger beroep
- Opnieuw aandacht voor de Vluchtelingen en het Asielbeleid – deel 3 – het Oekraïne-effect « Debat in de Digitale Hofstad op Op weg naar de escalatie van de Koude Oorlog lopen de spanningen nog verder op !!
Populaire berichten
Blogroll
- Arnoud Boer
- Burgernetwerk
- David Rietveld
- De Digitale Hofstad – Den Haag.Org
- De Haagse Koepel
- Den Haag Te Kijk
- Haagse Feiten
- Haagse Peiling 03.03.2010
- Herman van der Helm
- Jan de wandelaar
- Klokkenluiderspartij
- Mondige Burger
- Ontevreden Burger
- Radio Discus
- Topsy Twitter – nieuws politiek
- Willem van der Velden
Haagse Politieke partijen
- Blanco lijst (lijst 14)
- CDA
- Christelijk sociaal Den Haag
- Christen Unie Den Haag
- CU SGP
- D66
- de Unie van democraten
- De Vrije tegenpartij
- GL
- Groep van der Velden (LPF)
- HSP
- Islam Democraten
- Nederlandse Moslimpartij, NMP, Den Haag
- Partij voor de Eenheid
- PID, Partij voor de Islamitische Democraten
- PPS
- PvdA
- PvdD
- PVV Den Haag
- Solidair Nederland
- SP
- Stop Wilders NU !!!
- TON Den Haag
- VVD
nieuws
politiek
Categorieën
- 1e kamer
- 2e kamer
- 2e kamerverkiezingen 17 maart 2021
- 2e kamerverkiezingen 2017
- 2e kamerverkiezingen 2021
- 50 plus
- 50plus
- 8 December-strafproces
- 911
- Aalsmeer
- Aalsmeers Collectief
- aanbesteding
- aangifte
- aanslag
- aardbevingen
- aardgaswinning
- Abdul Nasser Qirdash
- Abdulkadir Geylani-moskee
- Abou Soumayyah
- Abu Muhsin al-Masri
- Adel Abdul Mahdi
- Adviescollege Stikstofproblematiek
- Advocaat Michael Ruperti
- afdrachtregeling
- affaire-Spies
- afganistan
- afsplitspartijen
- Ahmad al-Hazimi
- Ahmaud Arbery
- Ahmed Aboutaleb
- AirFrance-KLM
- aivd
- AKP
- Al-Holkamp
- Al-Qa'ida
- Alami abu Hamza
- Aleksej Navalny
- aleppo
- Alexander Pechtold
- Alexandra van Huffelen
- Alfons Leerkes
- alt-rightbeweging
- Amendement
- amsterdam
- Amsterdam Museum
- Ancilla Tilia van de Leest
- Anders Breivik
- André Postema PvdA
- Andreas Bakir
- Andrei Ivanovitsj Burlaka
- Ank Bijleveld
- Anna Zeven
- Annabel Nanninga
- Anne Lok
- Anne-Wil Duthler
- Anne-Wil Duthler VVD
- Anneke van der Veer
- Annemarie Jorritsma
- Annemarie Jorritsma vvd
- anti-semitisme
- antisemitisme
- Arbitrageprocedure
- Armeense genocide
- Armenië
- Arnoud van Doorn
- As-Soennah moskee
- asielzoekers
- ataturk
- Australian Liberty Alliance
- Australië
- australie
- awp
- Aysel Erbudak
- Agaath Cleyndert
- Igor Girkin
- Baarle-Nassau
- Balk
- Balkenende-norm
- balkenendenorm
- Bananenschil bonus
- Bart de Liefde
- Bas Filippini
- Bashar al-Assad
- basiliek Notre-Dame
- BBB
- bedreiging
- beeldenstorm
- begroting
- begroting 2016
- begroting 2017
- begroting 2018
- begroting 2019
- begroting 2020
- belangenverstrengeling
- Belastingdienst
- Bellingcat
- Benjamin Smith
- Bert Kannegieter
- Bert van der Roest
- Besmaya
- bestuurscrisis
- Beugen
- bevingen
- bezuinigingen
- BIJ1
- bivakmutsen
- Björn Lugthart
- Bloemendaal
- BoerBurgerBeweging
- boerka
- boerkaverbod
- bombardement
- bonnetjes-affaire
- Bonus
- Boris Johnson
- borsele
- Boudewijn van Eijck
- bouwsector
- Bram Heijstek
- brexit
- Brexit-uitstel
- Brunssum
- BUK
- burgemeester
- Burgemeester Stefan Huisman VVD
- burgemeester Ahmed Aboutaleb
- burnpits
- business case Fraude
- BYD
- Camiel Eurlings
- Carin Gaemers
- cartoon
- cartoonwedstrijd
- cassatie
- cbs
- CDA
- CDJA
- Centcom
- Ceo Benjamin Smith
- Chan Santokhi
- Charlie Hebdo
- China
- chloorgas
- Chora-vallei
- Chris Aalberts
- Clemens Meerts
- Climate Adaptation Summit
- co2
- CO2-neutraal
- coalitie
- Code Oranje
- college van bestuur van de Limburgse vmbo-scholen
- Combined Air Operations Centre
- Commissie BOS
- commissie bosman
- commissie donner
- Commissie Remkes
- commissie Sorgdrager
- commissie Toekomst zorg thuiswonende ouderen
- commissie-Donner
- commissie-Hordijk
- commissie-Noorman-Den Uyl
- Commissie-Oosting
- Commissie-Stiekem
- commissie-Van Dam
- Communistisch Platform
- corona
- coronavirus
- Corrie van Brenk
- corruptie
- coup
- cpb
- cpn
- crisis
- CU
- CU-SGP
- Cultuurpaleis
- CvK
- D66
- Daan Prevoo
- Damascus
- Daniël van der Stoep
- daniel van der stoep
- de afrekening
- De Feestpartij
- De Fryske Marren
- De gouden eeuw
- debat
- decembermoorden
- delfzijl
- demonstratie
- Denk
- Denk NL
- derde dinsdag
- derde dinsdag september
- Derek Chauvin
- desi bouterse
- DFP
- diaspora
- diasporabelasting
- Dick Schoof
- dijkgraaf
- dijkgraaf Michiel van Haersma Buma
- dijkgraaf van Delfland Michiel van Haersma Buma
- Dinkelland
- Dion Gaus
- Dion Graus
- Dion Graus PVV
- directeur Sjaak Wijma
- directeur van de integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Dirk Scheringa
- Dividentbelasting
- Diyanet
- Don Bijl
- Donald Trump
- Donetsk
- doodsbedreiging
- Douma
- Douwe Jan Elzinga
- DPK
- dreiging
- dualisme
- economie
- Edgar Mulder PVV
- eemshaven
- Eeuwit Klink
- EHRM
- El Alami Amaouch
- Ellen Verkoelen
- Elze Boshart
- Emil Smeding
- Emil Smeding PVV
- emile roemer sp
- ENCO
- Erbil
- Erdogan
- Eric Wiebes
- Eritrea
- etnisch profileren
- EU
- euro
- europa
- Europees Hof voor de Rechten van de Mens
- europees parlement
- europese parlement
- Eva van Esch
- Evacueer Moria
- extreem rechts
- Extreem-rechts
- Fanida Kadra
- Farid Arzarkan
- Farid Azarkan
- Farshad Bashir
- Fawaz Jneid
- Felix Rottenberg
- Femke Halsema
- Femke Merel van Kooten
- Femke Merel Van Kooten-Arissen
- Ferdinand Grapperhaus
- Fethullah Gülen
- fitna
- Flitsenquête
- Follow the Money
- Fons Hertog VVD
- formatie
- Fort Zeelandia
- Forum voor Democratie
- Forum voor Democratie
- fractievoorzitter Farid Azarkan
- frankrijk
- Frans Hoynck
- Frans Timmermans
- Frans Weekers
- fraude
- fraudesignaleringssysteem
- fred teeven vvd
- Fred van der Spek
- Freek Jansen
- FSB
- FSV
- fusie
- FvD
- Fyra
- GasTerra
- Gaswinning
- Gazprom
- gebiedsverbod
- gedragscode
- geert dales
- Geert Dales 50 plus
- geert wilders
- geert wilders pvv
- gekozen burgemeester
- geloofwaardig
- geloofwaardigheid
- gemeenteraad
- gemeenteraadsverkiezingen 2018
- gemeenteraadsverkiezingen 21.03.2018
- genocide
- George Floyd
- George Pell
- Ger Koopmans
- Gerald Schotman
- Gerard Blankestijn
- Gideon van Meijeren
- gifgasaanvallen
- Gillmore Hoefdraad
- Ginaf
- GO
- Gorinchem
- Greco
- Griekenland
- grijze wolf
- grijze wolven
- groenlinks
- Groep de Mos
- Groep Otten
- groepsbelediging
- grondwet
- Groningen
- ground zero
- Haarlemmermeer
- haatimam
- haatzaaien
- Halbe Zijlstra
- Han ten Broeke VVD
- handelsverdrag
- Hans Middendorp
- Hans van Hooft
- Hans Vijlbrief
- Harry Mens
- Harry van Bommel
- Hashem Abedi
- Hawija
- Hazimi’s
- Hendrik Jan Biemond
- Henk Bleker
- henk kamp
- henk krol
- Henk Krol
- Henk Otten
- Henry Keizer VVD
- Hero Brinkman
- hilbrand nawijn
- Hilde Palland
- Hoge Raad
- holocaust
- homo
- homohaat
- homohuwelijk
- hoofddoek
- hoogheemraadschap van Delfland
- Hugo Borst
- Huib van Vliet
- Huib van Vliet VVD
- huur
- Huurdersheffing
- huurverhoging
- huurwet
- Ibrahim Issaoui
- Idlib
- Igor Girkin
- IJssel- en Vechtstreek
- ijsselmeer
- Ik ga leven
- illegalen
- Imam El Alami Amaouch
- imam Ismail Abou Soumayyah
- ing
- inkomstenbelasting
- Instituut Mijnbouwschade Groningen
- integraalhelmen
- integriteit
- integriteitsaffaires
- Integriteitscommissie
- integriteitsonderzoek
- Integriteitstoets
- Integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Internationaal Strafhof
- Irak
- iran
- Irish Backstop
- Irvin Kanhai
- is
- IS-kinderen
- Isabelle Diks
- isis
- islam
- Ivo Opstelten
- JA21
- Jaap Uijlenbroek
- Jaap Uijlenbroek
- jaarrekening
- Jacques Monasch
- Jacques Tichelaar
- Jalalabad
- Jan Hoekema
- Jan Hoekema D66
- Jan Nagel
- Jan van Cranenbroek
- Jan van der Grinten
- jan van zanen
- Jan Zoetebier
- Jan Zoetelief
- Janaid L.
- Jannie Visscher
- Jaron Tichelaar
- Jean-Paul Gebben
- Jehovah’s getuigen
- Jeroen de Vries
- Jesse Klaver
- JFvD
- jihadsympathisanten
- JIT
- Jo Palmen
- joden
- jodenvervolging
- Johan Maurits van Nassau Siegen
- Johan Meijer
- Johan Remkes VVD
- Johan Vlemmix
- Joint Investigation Team
- Jolisa Brouwer
- Jong
- jongerenorganisatie JFVD
- joost eerdmans
- Joost Lagendijk
- Joram van Klaveren
- Jos de Graaf
- Jos Heijmans
- Jos Silvis
- Jos van Rey
- jos wienen cda
- journalist Roel Janssen
- jovd
- Justitieel Complex Schiphol
- Kajsa Ollongren
- Kamerlid Van der Lee
- Kamerlid Wybren van Haga VVD
- kandidatenlijst
- kapitalisme
- karen gerbrands
- kartelvorming
- Kees van der Staaij
- Keolis
- Keolis-ceo Frank Janssen
- kerncentrale
- kernenergie
- Kevin van Eikeren
- Kevin van Eikeren PvdA
- kinderopvangtoeslag
- kinderopvangtoeslagaffaire
- kinderpardon
- Klaas Dijkhoff VVD
- klimaat
- Klimaatactivisten
- Klimaatakkoord
- klimaatakkoord Parijs
- klimaatdoelen
- klimaatmars
- klm
- koerden
- Koert Westerman
- koopkracht
- kort geding
- koude oorlog
- Krijgsraad van Suriname
- kruistochten
- Kunduz
- kvp
- Lale Gül
- Langetermijnbegroting.
- Léonie Sazias
- Leonid Chartsjenko
- Leonid Ghartsjenko
- Leonid Kharchenko
- LHK
- LHN
- Liane den Haan
- Liesbeth Zegveld
- Lijst Henk Krol
- lijsttrekker
- lijsttrekker Jaron Tichelaar
- limburg
- links
- links verbond
- lobby
- lobbycultuur
- Loek Hermans
- Loek Hermans VVD
- Loek Winter
- Loes Mulder
- loppersum
- Maaike van Tuyll van Serooskerken
- Maarten van Leeuwen
- maasvlakte
- Maasziekenhuis Pantein
- Madeleine van Toorenburg
- Malaysia Airlines
- Manon Leijten
- Marcelis Boereboom
- Marco Kroon
- Marco Out
- Marianne Thieme
- Marianne Thieme PvdD
- Mark Harbers
- Mark Harbers VVD
- Mark rutte
- marktwerking
- Marleen Barth
- marleen barth pvda
- marokkaan
- marokkanen
- Martin van Rijn
- Martin van Rooijen
- Matt Hancock
- maurice de hond
- maurice de hond
- Maurits von Martels CDA
- Meavita
- menno snel
- Menno Snel D66
- Mensenrechten
- Mesut Özil
- Metin Çelik
- mh17
- MH17-proces
- MH17-ramp
- MH17-tribunaal
- MHP
- Michael Heemels
- Michiel van Haersma Buma
- Mike Pompeo
- miljoenennota 2016
- miljoenennota 2017
- Miljoenennota 2018
- miljoenennota 2019
- miljoenennota 2020
- miljoenennota 2021
- minder
- minder Marokkanen-proces.
- Minister Ank Bijleveld
- Minister Bijleveld
- minister Buitenlandse zaken
- Minister Ferd Grapperhaus
- minister Van der Steur
- minister Wopke Hoekstra
- Minneapolis
- MINUSMA
- misbruik
- missie
- Mohamed Keskin
- Mohsen Fakhrizadeh
- monsterverbond
- moskee
- moslim
- moslimban
- Mosul
- Moszkowicz
- mr. Biemond
- Muslimban
- Mustafa Amhaouch
- Mustafa Kemal
- nabeschouwingen
- Nagorno-Karabach
- naheffing
- Nashville Statement
- Natalie Righton
- Nationale Holocaust Herdenking
- Natura 2000-gebieden
- navalny
- navalny
- NAVO-missie Resolute Support
- NCTV
- Nederland
- nederlandse missie
- NEVENFUNCTIES
- neveninkomsten
- new york
- Nexit
- Nice
- NIDA
- Nieuwe Wegen
- nijmegen
- nikab
- No Deal Brexit
- noodwet
- Norbert Klein
- Nord Stream 2
- Notre-Dame-kerk
- novitsjok
- NS
- NSP
- nucleaire energie
- NZA
- OBP
- Oekraïne
- Olaf Kemerink
- Olaf Storms
- Oldenzaal
- Oleg Poelatov
- Onafhankelijk Liberaal
- Onafhankelijke Burgerpartij
- onderhandelingen
- onderzoek
- ongeloofwaardig
- ongeloofwaardigheid
- Onze Lieve Vrouw basiliek
- Oorlog in Afghanistan
- oostenrijk
- Oosterhout
- opcw
- openbaar vervoer
- Oprecht
- Orthodox protestantse kerk
- Ottomaanse Rijk
- ouderenbond Anbo
- ouderenzorg
- overheidsgebouwen
- Parijs
- parlementaire enquête
- parlementaire enquêtecommissie
- Parlementaire ondervraging
- Parlementaire ondervragingscommissie Kinderopvangtoeslag
- Partij van de eenheid
- Partij van de Toekomst
- partij voor de dieren
- Partij voor de Toekomst
- partijcultuur
- partijvoorzitter
- Paul Depla PvdA
- Paul Frentrop
- peiling
- peiling 11.12.2016
- peiling 14.02.2016
- penningmeester
- personeelstekort
- perzische golf
- Peter Plasman
- Peter Rehwinkel
- Peter Tielemans
- Peter van Dijk
- Peter van Dijk PVV
- Peter Zevenbergen
- petitie
- Piet de Jong
- Pieter Bogaardt
- Pieter Elbers
- Pieter Lakeman
- Pim Fortuyn
- pkk
- Poelatov
- Poetin
- POK
- polarisatie.
- politiek
- Politieke Integriteitsindex
- populisme
- PPR
- premier
- president Bashar al-Assad
- President Tayyip Recep Erdogan
- prinsjesdag
- Prinsjesdag 15.09.2020
- Prinsjesdag 2017
- privatisering
- PrivaZorg
- ProRail
- protest
- provinciale staten Brabant
- Provinciale staten Flevoland
- provinciale staten Gelderland
- Provinciale Staten Limburg
- Provinciale staten Overijsel
- Provinciale Staten Zeeland
- Provinciale voorzitters
- Provinciale voorzitters 50plus
- provincie drente
- PSP
- PvdA
- PvdA 75 jaar
- PvdD
- PvdE
- PvdT
- PVV
- Qassem Soleimani
- Raad van Europa
- raadslid
- Rachid Guernaoui
- racisme
- Ralph Hamers
- Raymond Knops
- rechts-extremisme
- rechtzaak
- Reda N.
- referendum
- regeerakkoord
- reiskosten
- Renkum
- repatriëren
- richard de mos
- rijswijk
- Rob Jetten
- Robert Baljeu
- Robert Gielisse
- Robert van Gemeren
- Robin de Rooij
- Roel Praagman
- Roelof van Laar
- Rolf Zincken
- Ron Meyer
- Ronald van Raak SP
- Ronnie Brunswijk
- rotterdam
- Rusland
- russische geheime dienst
- Rutte 2
- Rutte 3
- Rutte 4
- Ruud Koornstra
- ruud lubbers
- ruud lubbers cda
- Ruud van der Velden
- Sabine ten Doesschate
- Sahel
- salafisten
- samenwerking
- Samuel Jong
- Samuel Paty
- sarin
- Sébas Diekstra
- schaliegas
- scheefhuur
- scheefhuurder
- scheefhuurders
- scheefwonen
- schijnconstructie
- Schilderswijk
- Sebastiaan Wolswinkel
- Selçuk Öztürk
- Selcuk Ozturk
- Sergei Doebinski
- Sergei Maksimishin
- Sergej Doebinski
- Sergej Skripal
- Sergey Dubinsky
- Servie Hölzken
- sgp
- Sharon Gesthuisen
- Sharon Gesthuizen
- Shell
- side letter
- Sigrid Kaag
- sinterklaas
- slavernij
- Slotervaart ziekenhuis
- slotervaartziekenhuis
- Sophie in ’t Veld
- Sophie in ’t Veld D66
- sp
- SP
- spionage
- Splinter
- splinterpartij
- Splinterpartijen
- spuiforum
- Spuiplein
- staatssecretaris
- Staatssecretaris Broekers-Knol VVD
- Staatssecretaris Eric Wiebes
- Staatssecretaris Hans Vijlbrief
- Staatssecretaris Menno Snel
- Staatssecretaris Menno Snel D66
- staatssecretaris Mona Keijzer
- Staatssecretaris Raymond Knops CDA
- staatssecretaris Van Huffelen
- Staatssecretaris Wilma Mansveld
- Staatstoezicht op de Mijnen
- Stand van de zorg
- Stef Blok
- Stef Blok VVD
- Stefan Huisman
- Stephen Barclay
- Stichting Reclaimed Voices
- Stichting Vormingsactiviteiten Oost-Europa
- Stichtse Vecht
- stikstof
- stikstofregels
- stikstofuitstoot
- strafvervolging
- Suhayb Salam
- Super Saturday
- suriname
- Sylvana Simons
- Syrië
- Syriëgangers
- syrie
- takfir
- taliban
- Tamara van Ark
- Tanya Hoogwerf
- Tayyip Recep Erdogan
- Teeven-deal
- Terneuzen
- terreur
- terreurdreiging
- terrorisme
- Theo Hiddema
- Theresa May
- Thierry Aartsen
- Thierry Aartsen VVD
- Thierry Baudet
- thom de graaf d66
- TICS
- toeslagen
- toeslagenaffaire
- toeslagenstelsel
- Toine Beukering
- Tom van der Lee
- TONL
- topambtenaar Boereboom
- Topinkomen
- topinkomens
- topman Pieter Elbers
- transitieperiode
- transvaalwijk
- Trots op NL
- Tunahan Kuzu
- turkije
- tweede kamer
- Tweede Kamerlid Zihni Özdil
- uber
- Uncategorized
- UNHCR
- uranium
- Urgenda
- Urgenda-vonnis
- uruzgan
- utrecht
- VDL
- veiligheid
- venlo
- Verantwoordingsdag 2018
- Verantwoordingsdag 2019
- verblijfskostenvergoeding
- verhuurdersheffing
- verkiezingen
- verkiezingen 2017
- verkiezingen 2021
- verkiezingsprogramma 2021-2025
- Verpleeghuis
- Versplintering
- vertrekovereenkomst
- vertrouwen
- Vertrouwen in de toekomst
- vervolging
- verzekeringsfraude
- verzelfstandiging
- verzetszaak
- Vincent Bosch PVV
- VK
- vluchtelingen
- VNL
- VOC
- VOE
- voedselterroristen
- Voerendaal
- Vogelaarswijken
- Vogelaarwijk
- VOLT
- voorjaarsnota
- voorjaarsnota 2020
- vpro
- vredesakkoord
- Vrij en Sociaal Nederland
- vrijheid van meningsuiting
- Vrijzinnige Partij nederland
- VSN
- VVD
- VVD-CDA-D66
- VVD-CDA-D66-ChristenUnie VVD-CDA-D66-ChristenUnie
- VVD-PvdA
- wachtgeld
- wachtlijst
- Wassila Hachchi
- Weert
- weigerambtenaar
- wereldbank
- werkgroep Van Oosten
- Wet gedeeltelijk verbod gezichtsbedekkende kleding
- wet normering topinkomens
- Wet Normering Topinkomens
- wethouder
- wethouder Geert Post SGP
- Wikipedia
- Wil Houben
- wilders 1
- Willem Aantjes
- Willem Engel
- William Moorlag
- Willie Dille PVV
- Wim Pijl
- Wim Pijl CU-SGP
- Wim van der Leegte VDL
- Wim van der P.
- Winnie Sorgdrager
- Winstuitkering
- witwasaffaire
- witwassen
- wnt
- wo2
- woningwet
- Wopke Hoekstra
- Wouter Bos
- WTC
- Wybren van Haga
- Yanick Chevalier
- Yassin Elforkani
- Ybeltje Berckmoes
- YPG
- Zabul
- Zahir Rana
- zaltbommel
- zaman
- zandwinning
- zeeland
- zenuwgas
- zetelroof
- ziekenhuis
- ziekenhuizen
- Zihni Özdil
- zomerreces
- Zorg
- zorgfraude
- zorginstelling Careyn
- Zorginstelling Zuyderland
- zorginstellingen
- Zorginstituut: Nederland
- Zouhair Saddiki
- zwarte lijst
- zwarte Piet
Blog Stats
- 1.301.696 hits
Populairste koppelingen
-
Archief
- augustus 2022 (3)
- juli 2022 (9)
- juni 2022 (9)
- mei 2022 (7)
- april 2022 (7)
- maart 2022 (6)
- februari 2022 (10)
- januari 2022 (19)
- december 2021 (28)
- november 2021 (33)
- oktober 2021 (30)
- september 2021 (35)
-
Categorieën
- 1e kamer
- 2e kamer
- 2e kamerverkiezingen 17 maart 2021
- 2e kamerverkiezingen 2017
- 2e kamerverkiezingen 2021
- 50 plus
- 50plus
- 8 December-strafproces
- 911
- Aalsmeer
- Aalsmeers Collectief
- aanbesteding
- aangifte
- aanslag
- aardbevingen
- aardgaswinning
- Abdul Nasser Qirdash
- Abdulkadir Geylani-moskee
- Abou Soumayyah
- Abu Muhsin al-Masri
- Adel Abdul Mahdi
- Adviescollege Stikstofproblematiek
- Advocaat Michael Ruperti
- afdrachtregeling
- affaire-Spies
- afganistan
- afsplitspartijen
- Ahmad al-Hazimi
- Ahmaud Arbery
- Ahmed Aboutaleb
- AirFrance-KLM
- aivd
- AKP
- Al-Holkamp
- Al-Qa'ida
- Alami abu Hamza
- Aleksej Navalny
- aleppo
- Alexander Pechtold
- Alexandra van Huffelen
- Alfons Leerkes
- alt-rightbeweging
- Amendement
- amsterdam
- Amsterdam Museum
- Ancilla Tilia van de Leest
- Anders Breivik
- André Postema PvdA
- Andreas Bakir
- Andrei Ivanovitsj Burlaka
- Ank Bijleveld
- Anna Zeven
- Annabel Nanninga
- Anne Lok
- Anne-Wil Duthler
- Anne-Wil Duthler VVD
- Anneke van der Veer
- Annemarie Jorritsma
- Annemarie Jorritsma vvd
- anti-semitisme
- antisemitisme
- Arbitrageprocedure
- Armeense genocide
- Armenië
- Arnoud van Doorn
- As-Soennah moskee
- asielzoekers
- ataturk
- Australian Liberty Alliance
- Australië
- australie
- awp
- Aysel Erbudak
- Agaath Cleyndert
- Igor Girkin
- Baarle-Nassau
- Balk
- Balkenende-norm
- balkenendenorm
- Bananenschil bonus
- Bart de Liefde
- Bas Filippini
- Bashar al-Assad
- basiliek Notre-Dame
- BBB
- bedreiging
- beeldenstorm
- begroting
- begroting 2016
- begroting 2017
- begroting 2018
- begroting 2019
- begroting 2020
- belangenverstrengeling
- Belastingdienst
- Bellingcat
- Benjamin Smith
- Bert Kannegieter
- Bert van der Roest
- Besmaya
- bestuurscrisis
- Beugen
- bevingen
- bezuinigingen
- BIJ1
- bivakmutsen
- Björn Lugthart
- Bloemendaal
- BoerBurgerBeweging
- boerka
- boerkaverbod
- bombardement
- bonnetjes-affaire
- Bonus
- Boris Johnson
- borsele
- Boudewijn van Eijck
- bouwsector
- Bram Heijstek
- brexit
- Brexit-uitstel
- Brunssum
- BUK
- burgemeester
- Burgemeester Stefan Huisman VVD
- burgemeester Ahmed Aboutaleb
- burnpits
- business case Fraude
- BYD
- Camiel Eurlings
- Carin Gaemers
- cartoon
- cartoonwedstrijd
- cassatie
- cbs
- CDA
- CDJA
- Centcom
- Ceo Benjamin Smith
- Chan Santokhi
- Charlie Hebdo
- China
- chloorgas
- Chora-vallei
- Chris Aalberts
- Clemens Meerts
- Climate Adaptation Summit
- co2
- CO2-neutraal
- coalitie
- Code Oranje
- college van bestuur van de Limburgse vmbo-scholen
- Combined Air Operations Centre
- Commissie BOS
- commissie bosman
- Commissie Remkes
- commissie Sorgdrager
- commissie Toekomst zorg thuiswonende ouderen
- commissie-Donner
- commissie-Hordijk
- commissie-Noorman-Den Uyl
- Commissie-Oosting
- Commissie-Stiekem
- commissie-Van Dam
- Communistisch Platform
- corona
- coronavirus
- Corrie van Brenk
- corruptie
- coup
- cpb
- cpn
- crisis
- CU
- CU-SGP
- Cultuurpaleis
- CvK
- D66
- Daan Prevoo
- Damascus
- Daniël van der Stoep
- daniel van der stoep
- de afrekening
- De Feestpartij
- De Fryske Marren
- De gouden eeuw
- debat
- decembermoorden
- delfzijl
- demonstratie
- Denk
- Denk NL
- derde dinsdag
- derde dinsdag september
- Derek Chauvin
- desi bouterse
- DFP
- diaspora
- diasporabelasting
- Dick Schoof
- dijkgraaf
- dijkgraaf Michiel van Haersma Buma
- dijkgraaf van Delfland Michiel van Haersma Buma
- Dinkelland
- Dion Gaus
- Dion Graus
- Dion Graus PVV
- directeur Sjaak Wijma
- directeur van de integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Dirk Scheringa
- Dividentbelasting
- Diyanet
- Don Bijl
- Donald Trump
- Donetsk
- doodsbedreiging
- Douma
- Douwe Jan Elzinga
- DPK
- dreiging
- dualisme
- economie
- Edgar Mulder PVV
- eemshaven
- Eeuwit Klink
- EHRM
- El Alami Amaouch
- Ellen Verkoelen
- Elze Boshart
- Emil Smeding
- Emil Smeding PVV
- emile roemer sp
- ENCO
- Erbil
- Erdogan
- Eric Wiebes
- Eritrea
- etnisch profileren
- EU
- euro
- europa
- Europees Hof voor de Rechten van de Mens
- europees parlement
- europese parlement
- Eva van Esch
- Evacueer Moria
- extreem rechts
- Extreem-rechts
- Fanida Kadra
- Farid Arzarkan
- Farid Azarkan
- Farshad Bashir
- Fawaz Jneid
- Felix Rottenberg
- Femke Halsema
- Femke Merel van Kooten
- Femke Merel Van Kooten-Arissen
- Ferdinand Grapperhaus
- Fethullah Gülen
- fitna
- Flitsenquête
- Follow the Money
- Fons Hertog VVD
- formatie
- Fort Zeelandia
- Forum voor Democratie
- fractievoorzitter Farid Azarkan
- frankrijk
- Frans Hoynck
- Frans Timmermans
- Frans Weekers
- fraude
- fraudesignaleringssysteem
- fred teeven vvd
- Fred van der Spek
- Freek Jansen
- FSB
- FSV
- fusie
- FvD
- Fyra
- GasTerra
- Gaswinning
- Gazprom
- gebiedsverbod
- gedragscode
- geert dales
- Geert Dales 50 plus
- geert wilders
- geert wilders pvv
- gekozen burgemeester
- geloofwaardig
- geloofwaardigheid
- gemeenteraad
- gemeenteraadsverkiezingen 2018
- gemeenteraadsverkiezingen 21.03.2018
- genocide
- George Floyd
- George Pell
- Ger Koopmans
- Gerald Schotman
- Gerard Blankestijn
- Gideon van Meijeren
- gifgasaanvallen
- Gillmore Hoefdraad
- Ginaf
- GO
- Gorinchem
- Greco
- Griekenland
- grijze wolf
- grijze wolven
- groenlinks
- Groep de Mos
- Groep Otten
- groepsbelediging
- grondwet
- Groningen
- ground zero
- Haarlemmermeer
- haatimam
- haatzaaien
- Halbe Zijlstra
- Han ten Broeke VVD
- handelsverdrag
- Hans Middendorp
- Hans van Hooft
- Hans Vijlbrief
- Harry Mens
- Harry van Bommel
- Hashem Abedi
- Hawija
- Hazimi’s
- Hendrik Jan Biemond
- Henk Bleker
- henk kamp
- henk krol
- Henk Krol
- Henk Otten
- Henry Keizer VVD
- Hero Brinkman
- hilbrand nawijn
- Hilde Palland
- Hoge Raad
- holocaust
- homo
- homohaat
- homohuwelijk
- hoofddoek
- hoogheemraadschap van Delfland
- Hugo Borst
- Huib van Vliet
- Huib van Vliet VVD
- huur
- Huurdersheffing
- huurverhoging
- huurwet
- Ibrahim Issaoui
- Idlib
- Igor Girkin
- IJssel- en Vechtstreek
- ijsselmeer
- Ik ga leven
- illegalen
- Imam El Alami Amaouch
- imam Ismail Abou Soumayyah
- ing
- inkomstenbelasting
- Instituut Mijnbouwschade Groningen
- integraalhelmen
- integriteit
- integriteitsaffaires
- Integriteitscommissie
- integriteitsonderzoek
- Integriteitstoets
- Integriteitswaakhond van de Raad van Europa
- Internationaal Strafhof
- Irak
- iran
- Irish Backstop
- Irvin Kanhai
- is
- IS-kinderen
- Isabelle Diks
- isis
- islam
- Ivo Opstelten
- JA21
- Jaap Uijlenbroek
- Jaap Uijlenbroek
- jaarrekening
- Jacques Monasch
- Jacques Tichelaar
- Jalalabad
- Jan Hoekema
- Jan Hoekema D66
- Jan Nagel
- Jan van Cranenbroek
- Jan van der Grinten
- jan van zanen
- Jan Zoetebier
- Jan Zoetelief
- Janaid L.
- Jannie Visscher
- Jaron Tichelaar
- Jean-Paul Gebben
- Jehovah’s getuigen
- Jeroen de Vries
- Jesse Klaver
- JFvD
- jihadsympathisanten
- JIT
- Jo Palmen
- joden
- jodenvervolging
- Johan Maurits van Nassau Siegen
- Johan Meijer
- Johan Remkes VVD
- Johan Vlemmix
- Joint Investigation Team
- Jolisa Brouwer
- Jong
- jongerenorganisatie JFVD
- joost eerdmans
- Joost Lagendijk
- Joram van Klaveren
- Jos de Graaf
- Jos Heijmans
- Jos Silvis
- Jos van Rey
- jos wienen cda
- journalist Roel Janssen
- jovd
- Justitieel Complex Schiphol
- Kajsa Ollongren
- Kamerlid Van der Lee
- Kamerlid Wybren van Haga VVD
- kandidatenlijst
- kapitalisme
- karen gerbrands
- kartelvorming
- Kees van der Staaij
- Keolis
- Keolis-ceo Frank Janssen
- kerncentrale
- kernenergie
- Kevin van Eikeren
- Kevin van Eikeren PvdA
- kinderopvangtoeslag
- kinderopvangtoeslagaffaire
- kinderpardon
- Klaas Dijkhoff VVD
- klimaat
- Klimaatactivisten
- Klimaatakkoord
- klimaatakkoord Parijs
- klimaatdoelen
- klimaatmars
- klm
- koerden
- Koert Westerman
- koopkracht
- kort geding
- koude oorlog
- Krijgsraad van Suriname
- kruistochten
- Kunduz
- kvp
- Lale Gül
- Langetermijnbegroting.
- Léonie Sazias
- Leonid Chartsjenko
- Leonid Ghartsjenko
- Leonid Kharchenko
- LHK
- LHN
- Liane den Haan
- Liesbeth Zegveld
- Lijst Henk Krol
- lijsttrekker
- lijsttrekker Jaron Tichelaar
- limburg
- links
- links verbond
- lobby
- lobbycultuur
- Loek Hermans
- Loek Hermans VVD
- Loek Winter
- Loes Mulder
- loppersum
- Maaike van Tuyll van Serooskerken
- Maarten van Leeuwen
- maasvlakte
- Maasziekenhuis Pantein
- Madeleine van Toorenburg
- Malaysia Airlines
- Manon Leijten
- Marcelis Boereboom
- Marco Kroon
- Marco Out
- Marianne Thieme
- Marianne Thieme PvdD
- Mark Harbers
- Mark Harbers VVD
- Mark rutte
- marktwerking
- Marleen Barth
- marleen barth pvda
- marokkaan
- marokkanen
- Martin van Rijn
- Martin van Rooijen
- Matt Hancock
- maurice de hond
- Maurits von Martels CDA
- Meavita
- menno snel
- Menno Snel D66
- Mensenrechten
- Mesut Özil
- Metin Çelik
- mh17
- MH17-proces
- MH17-ramp
- MH17-tribunaal
- MHP
- Michael Heemels
- Michiel van Haersma Buma
- Mike Pompeo
- miljoenennota 2016
- miljoenennota 2017
- Miljoenennota 2018
- miljoenennota 2019
- miljoenennota 2020
- miljoenennota 2021
- minder
- minder Marokkanen-proces.
- Minister Ank Bijleveld
- Minister Bijleveld
- minister Buitenlandse zaken
- Minister Ferd Grapperhaus
- minister Van der Steur
- minister Wopke Hoekstra
- Minneapolis
- MINUSMA
- misbruik
- missie
- Mohamed Keskin
- Mohsen Fakhrizadeh
- monsterverbond
- moskee
- moslim
- moslimban
- Mosul
- Moszkowicz
- mr. Biemond
- Muslimban
- Mustafa Amhaouch
- Mustafa Kemal
- nabeschouwingen
- Nagorno-Karabach
- naheffing
- Nashville Statement
- Natalie Righton
- Nationale Holocaust Herdenking
- Natura 2000-gebieden
- navalny
- NAVO-missie Resolute Support
- NCTV
- Nederland
- nederlandse missie
- NEVENFUNCTIES
- neveninkomsten
- new york
- Nexit
- Nice
- NIDA
- Nieuwe Wegen
- nijmegen
- nikab
- No Deal Brexit
- noodwet
- Norbert Klein
- Nord Stream 2
- Notre-Dame-kerk
- novitsjok
- NS
- NSP
- nucleaire energie
- NZA
- OBP
- Oekraïne
- Olaf Kemerink
- Olaf Storms
- Oldenzaal
- Oleg Poelatov
- Onafhankelijk Liberaal
- Onafhankelijke Burgerpartij
- onderhandelingen
- onderzoek
- ongeloofwaardig
- ongeloofwaardigheid
- Onze Lieve Vrouw basiliek
- Oorlog in Afghanistan
- oostenrijk
- Oosterhout
- opcw
- openbaar vervoer
- Oprecht
- Orthodox protestantse kerk
- Ottomaanse Rijk
- ouderenbond Anbo
- ouderenzorg
- overheidsgebouwen
- Parijs
- parlementaire enquête
- parlementaire enquêtecommissie
- Parlementaire ondervraging
- Parlementaire ondervragingscommissie Kinderopvangtoeslag
- Partij van de eenheid
- Partij van de Toekomst
- partij voor de dieren
- Partij voor de Toekomst
- partijcultuur
- partijvoorzitter
- Paul Depla PvdA
- Paul Frentrop
- peiling
- peiling 11.12.2016
- peiling 14.02.2016
- penningmeester
- personeelstekort
- perzische golf
- Peter Plasman
- Peter Rehwinkel
- Peter Tielemans
- Peter van Dijk
- Peter van Dijk PVV
- Peter Zevenbergen
- petitie
- Piet de Jong
- Pieter Bogaardt
- Pieter Elbers
- Pieter Lakeman
- Pim Fortuyn
- pkk
- Poelatov
- Poetin
- POK
- polarisatie.
- politiek
- Politieke Integriteitsindex
- populisme
- PPR
- premier
- president Bashar al-Assad
- President Tayyip Recep Erdogan
- prinsjesdag
- Prinsjesdag 15.09.2020
- Prinsjesdag 2017
- privatisering
- PrivaZorg
- ProRail
- protest
- provinciale staten Brabant
- Provinciale staten Flevoland
- provinciale staten Gelderland
- Provinciale Staten Limburg
- Provinciale staten Overijsel
- Provinciale Staten Zeeland
- Provinciale voorzitters
- Provinciale voorzitters 50plus
- provincie drente
- PSP
- PvdA
- PvdA 75 jaar
- PvdD
- PvdE
- PvdT
- PVV
- Qassem Soleimani
- Raad van Europa
- raadslid
- Rachid Guernaoui
- racisme
- Ralph Hamers
- Raymond Knops
- rechts-extremisme
- rechtzaak
- Reda N.
- referendum
- regeerakkoord
- reiskosten
- Renkum
- repatriëren
- richard de mos
- rijswijk
- Rob Jetten
- Robert Baljeu
- Robert Gielisse
- Robert van Gemeren
- Robin de Rooij
- Roel Praagman
- Roelof van Laar
- Rolf Zincken
- Ron Meyer
- Ronald van Raak SP
- Ronnie Brunswijk
- rotterdam
- Rusland
- russische geheime dienst
- Rutte 2
- Rutte 3
- Rutte 4
- Ruud Koornstra
- ruud lubbers
- ruud lubbers cda
- Ruud van der Velden
- Sabine ten Doesschate
- Sahel
- salafisten
- samenwerking
- Samuel Jong
- Samuel Paty
- sarin
- Sébas Diekstra
- schaliegas
- scheefhuur
- scheefhuurder
- scheefhuurders
- scheefwonen
- schijnconstructie
- Schilderswijk
- Sebastiaan Wolswinkel
- Selçuk Öztürk
- Selcuk Ozturk
- Sergei Doebinski
- Sergei Maksimishin
- Sergej Doebinski
- Sergej Skripal
- Sergey Dubinsky
- Servie Hölzken
- sgp
- Sharon Gesthuisen
- Sharon Gesthuizen
- Shell
- side letter
- Sigrid Kaag
- sinterklaas
- slavernij
- Slotervaart ziekenhuis
- slotervaartziekenhuis
- Sophie in ’t Veld
- Sophie in ’t Veld D66
- sp
- SP
- spionage
- Splinter
- splinterpartij
- Splinterpartijen
- spuiforum
- Spuiplein
- staatssecretaris
- Staatssecretaris Broekers-Knol VVD
- Staatssecretaris Eric Wiebes
- Staatssecretaris Hans Vijlbrief
- Staatssecretaris Menno Snel
- Staatssecretaris Menno Snel D66
- staatssecretaris Mona Keijzer
- Staatssecretaris Raymond Knops CDA
- staatssecretaris Van Huffelen
- Staatssecretaris Wilma Mansveld
- Staatstoezicht op de Mijnen
- Stand van de zorg
- Stef Blok
- Stef Blok VVD
- Stefan Huisman
- Stephen Barclay
- Stichting Reclaimed Voices
- Stichting Vormingsactiviteiten Oost-Europa
- Stichtse Vecht
- stikstof
- stikstofregels
- stikstofuitstoot
- strafvervolging
- Suhayb Salam
- Super Saturday
- suriname
- Sylvana Simons
- Syrië
- Syriëgangers
- syrie
- takfir
- taliban
- Tamara van Ark
- Tanya Hoogwerf
- Tayyip Recep Erdogan
- Teeven-deal
- Terneuzen
- terreur
- terreurdreiging
- terrorisme
- Theo Hiddema
- Theresa May
- Thierry Aartsen
- Thierry Aartsen VVD
- Thierry Baudet
- thom de graaf d66
- TICS
- toeslagen
- toeslagenaffaire
- toeslagenstelsel
- Toine Beukering
- Tom van der Lee
- TONL
- topambtenaar Boereboom
- Topinkomen
- topinkomens
- topman Pieter Elbers
- transitieperiode
- transvaalwijk
- Trots op NL
- Tunahan Kuzu
- turkije
- tweede kamer
- Tweede Kamerlid Zihni Özdil
- uber
- Uncategorized
- UNHCR
- uranium
- Urgenda
- Urgenda-vonnis
- uruzgan
- utrecht
- VDL
- veiligheid
- venlo
- Verantwoordingsdag 2018
- Verantwoordingsdag 2019
- verblijfskostenvergoeding
- verhuurdersheffing
- verkiezingen
- verkiezingen 2017
- verkiezingen 2021
- verkiezingsprogramma 2021-2025
- Verpleeghuis
- Versplintering
- vertrekovereenkomst
- vertrouwen
- Vertrouwen in de toekomst
- vervolging
- verzekeringsfraude
- verzelfstandiging
- verzetszaak
- Vincent Bosch PVV
- VK
- vluchtelingen
- VNL
- VOC
- VOE
- voedselterroristen
- Voerendaal
- Vogelaarswijken
- Vogelaarwijk
- VOLT
- voorjaarsnota
- voorjaarsnota 2020
- vpro
- vredesakkoord
- Vrij en Sociaal Nederland
- vrijheid van meningsuiting
- Vrijzinnige Partij nederland
- VSN
- VVD
- VVD-CDA-D66
- VVD-CDA-D66-ChristenUnie VVD-CDA-D66-ChristenUnie
- VVD-PvdA
- wachtgeld
- wachtlijst
- Wassila Hachchi
- Weert
- weigerambtenaar
- wereldbank
- werkgroep Van Oosten
- Wet gedeeltelijk verbod gezichtsbedekkende kleding
- wet normering topinkomens
- Wet Normering Topinkomens
- wethouder
- wethouder Geert Post SGP
- Wikipedia
- Wil Houben
- wilders 1
- Willem Aantjes
- Willem Engel
- William Moorlag
- Willie Dille PVV
- Wim Pijl
- Wim Pijl CU-SGP
- Wim van der Leegte VDL
- Wim van der P.
- Winnie Sorgdrager
- Winstuitkering
- witwasaffaire
- witwassen
- wnt
- wo2
- woningwet
- Wopke Hoekstra
- Wouter Bos
- WTC
- Wybren van Haga
- Yanick Chevalier
- Yassin Elforkani
- Ybeltje Berckmoes
- YPG
- Zabul
- Zahir Rana
- zaltbommel
- zaman
- zandwinning
- zeeland
- zenuwgas
- zetelroof
- ziekenhuis
- ziekenhuizen
- Zihni Özdil
- zomerreces
- Zorg
- zorgfraude
- zorginstelling Careyn
- Zorginstelling Zuyderland
- zorginstellingen
- Zorginstituut: Nederland
- Zouhair Saddiki
- zwarte lijst
- zwarte Piet
-
RSS
Entries RSS
Comments RSS
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] bezig om internationaal aan de slag te gaan denk hierbij aan: I.F.A., Sacharovprijs, Demonstratie Ground Zero 11.09.2010, “bevrijd u van de islam” […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] heeft kennelijk nogal wat losgemaakt in Nederland. Echter ook in het Buitenland: Berlijn, Tel Aviv, New York, USA etc. En zelfs Griekenland en Turkije moesten het […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
Pingback door Commotie rondom MVRVD ontwerp ’9/11 Torens’ in Seoul « Kunst in de Wijk | december 12, 2011
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] heeft kennelijk nogal wat losgemaakt in Nederland. Echter ook in het Buitenland: Berlijn, Tel Aviv, New York, USA etc. En zelfs Griekenland en Turkije moesten het […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] Zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
Pingback door Uitspraak rechtzaak Geert Wilders PVV – Minder, minder, minder Marokkanen | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | december 10, 2016
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
Pingback door Haagse Islam Democraten doen aangifte tegen Geert Wilders PVV | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | maart 17, 2018
[…] zie ook: Geert Wilders PVV – demonstratie Ground Zero 11.09.2010 – deel 2 […]
Pingback door Haagse Islam Democraten doen aangifte tegen Haatzaaier Geert Wilders PVV | Jan de Wandelaar in het Den Haag van Morgen | maart 17, 2018