Debat in de Digitale Hofstad

Stemmen uit de Haagse Wijken

Emile Roemer SP – De linkse Alliantie

Verbond

Al eerder nam de SP het initiatief tot lijstverbinding met de PvdA. Vandaag riep hij,  tijdens de aftrap van de verkiezingscampagne,  op tot een verbond met linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties. Volgens Roemer vragen de kiezers daar om.

De SP-leider vindt dat het afgelopen moet zijn met ‘bangmakerij en cynisme’. Nederland is volgens hem de afgelopen jaren in een enorme crisis gestort door foute politieke keuzes en door falende bestuurders’.

Zie ook: PvdA – SP – GroenLinks versus een Heet en Rood najaar 2012

Herman Wijffels CDA – Tijd voor serieuze verandering van het Nederlandse politieke stelsel

Job Cohen PvdA – Links Plus versus Progressieve Volkspartij

Roemer roept bij campagneaftrap op tot sociale alliantie

SP 19.08.2012 In een warm en gezellig Openluchtmuseum te Arnhem heeft Emile Roemer zondag de verkiezingscampagne officieel afgetrapt. Hij riep voor 2.500 SP’ers op tot een sociale alliantie tussen politieke partijen, werkgevers, werknemers en maatschappelijke partijen. ‘Iedereen die onze doelstellingen van minder armoede en tegenstellingen, meer zorg voor elkaar en onderling vertrouwen onderschrijft, daag ik uit om samen met ons de handen ineen te slaan en daar na 12 september aan te gaan bouwen.’

SP-leider Emile Roemer wil linkse samenwerking

Elsevier 19.08.2012 SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten. ‘Samen een sociale vuist maken,’ noemde Roemer dat zondag in Arnhem bij de officiële start van de SP-campagne.

Roemer sprak van historische verkiezingen voor zijn partij. De SP staat in een aantal peilingen bovenaan. ‘Voor het eerst in onze geschiedenis kunnen wij zo groot worden, dat we een leidende rol kunnen spelen bij de vorming van een regering.’

Zie ook: SP verliest, VVD wint in peiling Maurice de Hond

Roemer roept op te stoppen met ‘bangmakerij en cynisme’

Trouw 19.08.2012 SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten. ‘Samen een sociale vuist maken’, zei Roemer vandaag in Arnhem bij de officiële start van de SP-campagne. Daarvoor waren zo’n 2500 SP’ers naar Arnhem gekomen.

Volgens Roemer vragen de kiezers om linkse samenwerking en een andere koers. Uitgangspunten van die ‘sociale alliantie’ zijn wat Roemer betreft minder armoede, minder tegenstellingen, meer zorg voor elkaar en onderling vertrouwen.

Roemer roept op te stoppen met ‘bangmakerij en cynisme’

Parool 19.08.2012 SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten. ‘Samen een sociale vuist maken’, zei Roemer vandaag in Arnhem bij de officiële start van de SP-campagne. Daarvoor waren zo’n 2500 SP’ers naar Arnhem gekomen.

Roemer: Links verbond

Telegraaf 19.08.2012  SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten. „Samen een sociale vuist maken”, zei Roemer zondag in Arnhem bij de officiële start van de SP-campagne. Daarvoor waren zo’n 2500 SP’ers naar Arnhem gekomen.

Roemer wil linkse alliantie vormen

Spits 19.08.2012 SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten. Roemer wil dit om ‘samen een sociale vuist te maken’. Roemer zei dit vandaag tijdens de start van de verkiezingscampagne van zijn partij

Roemer roept op tot sociaal verbond op links

NU 19.08.2012 ARNHEM – SP-leider Emile Roemer wil met andere linkse partijen, sociale partners en maatschappelijke organisaties een verbond sluiten.  ”Samen een sociale vuist maken”, zei Roemer zondag in Arnhem bij de officiële start van de SP-campagne. Daarvoor waren zo’n 2500 SP’ers naar Arnhem gekomen.

Volgens Roemer vragen de kiezers om linkse samenwerking en een andere koers. Uitgangspunten van die ”sociale alliantie” zijn wat Roemer betreft minder armoede, minder tegenstellingen, meer zorg voor elkaar en onderling vertrouwen.

Gerelateerde artikelen

About these ads

augustus 19, 2012 - Geplaatst door | Uncategorized | , , , , , , , , ,

1 reactie »

  1. [...] Zie ook: Emile Roemer SP – De linkse Alliantie [...]

    Pingback door Aftrap verkiezingscampagne 12.09.2012 – SP « Debat in de Digitale Hofstad | augustus 19, 2012 | Beantwoorden


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s

Volg

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 26 other followers

%d bloggers like this: