Geert Wilders is voor maar het kabinet Rutte 1 is tegen
En weer gaat Geert Wilders zijn eigen ding doen.
Wat nou weer !!! Gedoogsteun ?????
Ook Nederland is tegen de bouw van nederzettingen in Palestijns gebied. De regering streeft al jaren naar een vredesakkoord waarbij een Palestijnse staat naast Israël kan bestaan. Uitgangspunt daarbij zijn de grenzen van voor de zesdaagse oorlog in in 1967. Dat staat ook in het nieuwe regeerakkoord van het minderheidskabinet van VVD en CDA, dat de PVV gedoogsteun geeft . En toch zegt Wilders wat anders. Hij liet dat zaterdagavond via twitter weten.
Wilders: Hoe meer joodse nederzettingen hoe beter
Elsevier 24.10.2010 PVV-leider Geert Wilders wil zoveel mogelijk joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever. Volgens hem is Jordanië ‘de enige Palestijnse staat die er ooit zal komen.’
Dat heeft hij zaterdagavond via twitter laten weten.
Wilders doelt op het door Israël in 1967 op Jordanië veroverde gebied. De Westelijke Jordaanoever is een van de Palestijnse gebieden, waar Israël steeds nieuwe nederzettingen bouwt.
Zie ook:
‘Meer nederzettingen Jordaanoever’
Trouw 24.10.2010 Wat PVV-leider Geert Wilders betreft, komen er zoveel mogelijk joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever. Hij liet dat zaterdagavond via twitter weten. Volgens hem is Jordanië „de enige Palestijnse staat die er ooit zal komen.”
VK 24.10.2010 Wat PVV-leider Geert Wilders betreft, komen er zoveel mogelijk joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever.
Hij liet dat zaterdagavond via twitter weten. Volgens hem is Jordanië ‘de enige Palestijnse staat die er ooit zal komen.’
Wilders juicht meer nederzettingen toe
Telegraaf 24.10.2010 Wat Geert Wilders betreft, komen er zoveel mogelijk joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever.
Onafhankelijke Palestijnen illusie
Telegraaf 23.10.2010 Richard Falk, de VN-vertegenwoordiger voor de mensenrechten in de bezette Palestijnse gebieden, is uitermate somber gestemd over de mogelijkheid van een onafhankelijke Palestijnse staat. De westelijke Jordaanoever en Oost-Jeruzalem zijn volgens hem de facto geannexeerd door Israël, waardoor het ‘een illusie is’ om te denken dat zo’n staat er op termijn gaat komen.
Blog:
Wilders will mehr illegale israelische Siedlungen
All About Geert Wilders » Wilders will mehr illegale israelische Siedlungen
Wilders wil meer woningen op Westelijke Jordaanoever
1 reactie »
Geef een reactie
-
Archief
- mei 2012 (30)
- april 2012 (29)
- maart 2012 (10)
- februari 2012 (14)
- januari 2012 (21)
- december 2011 (18)
- november 2011 (16)
- oktober 2011 (18)
- september 2011 (43)
- augustus 2011 (9)
- juli 2011 (26)
- juni 2011 (20)
-
Categorieën
-
RSS
Berichten RSS
RSS met reacties





[...] Zie ook: Geert Wilders is voor maar het kabinet Rutte 1 is tegen [...]